Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby Služby - Kúpelnové študio, obklady a dlažby - Cominterier Pezinok, Bratislava

Produkty


3D návrh riešenia kúpeľne

Vážení zákazníci, týmto Vám umožňujeme požiadať nás o návrh vyhotovenia 3D vizualizácie Vašej kúpeľne cez internet! Skôr ako si zadovážite obklady, dlažby a sanitu, pozrite sa ako bude vyzerať Vaša kúpeľňa v 3D vizualizácii.

Grafický návrh vychádza z konkrétnych dispozičných rozmerov kúpeľne a tieto rozmery nám zašlite v okótovanom náčrte, kde budú zakreslené všetky výklenky, okná, dvere, zásuvky, vypínače atď.. Na základe takto Vami dodaného podkladu vizuálne spracujeme Vašu kúpelňu podľa Vašich predstáv. Sme odborne pripravený poradiť Vám pri výbere sanitárnej techniky a obkladov, aby Vaša predstava z novej kúpeľne ladila tak v parametroch ako aj designe.

Zosumarizujeme Vám presný rozpis sanitárneho materiálu + kladačský plán pre obklady a dlažby

Cena grafického návrhu a určenie spotreby obkladového materiálu (kladačský plán) je 50 €. Pri odbere tovaru a materiálu od našej firmy v hodnote nad 800 € Vám sumu za grafický návrh vrátime.

Po zaslaní náčrtku a vyplneného dotazníka Vám mailom pošleme faktúru na sumu 50 €, túto sumu uhradíte na náš účet, následne po pripísani sumy na náš účet Vás budeme kontaktovať a začneme pracovať na Vašom návrhu. Kvalita nášho návrhu závisí aj od množstva informácií, ktoré nám poskytnete! Vypracovanie návrhu trvá 2-5 dní.

Náčrtok musí obsahovať:

* šírku, dĺžku a výšku miestnosti

* hrúbky stien

* šírku a výšku okna a dverí, v akej výške je parapet, prípadne tvar okna a dverí

* vzdialenosť okna, dverí od pravej a ľavej steny

* v prípade výklenkou, schodov, ník a iných ich rozmery uveďte výšku, šírku, hĺbku

* orientačný náčrt nového umiestnenia sanity

* vaše meno, adresa, mobil, e-mail