Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby TEKA

Produkty


TEKA

Teka Skupina na prvý pohľad.

Teka je priemyselná skupina zamestnáva takmer 6.600 ľudí po celom svete s ročným obratom viac ako 1,1 miliárd € a 90 rokov skúseností.

Teka skupiny obchodných oblastiach span domáceho a profesionálneho vybavenia pre kuchyne a kúpeľne a nerezovej ocele skladovanie a domáce kontajnery

V kuchyniach, Teka čísla medzi predné drezom a stavaný z-do zariadenia značiek, výrobu vysoko kvalitné domáce spotrebiče, komerčné vybavenie a kuchynské drezy, tj môže zodpovedať vašim kuchyňa od začiatku do konca s vybavením značky Teka.

Kuchynská divízia Teka má trinásť závodov v Európe, dvaja v Amerike a dvoch v Ázii, a prevádzkuje predajnú sieť, ktorá má značku Teka do každého kúta planéty.

Teka spoločnosti dodávok drezov a stavaný z-do kuchynské spotrebiče s viac ako 125 krajinách na 5 kontinentoch.

Ľudské a ekonomické zdroje pre tento účel nám dostáva bližšie k potrebám potenciálnych zákazníkov na celom svete, zakladanie dcérskych spoločností v skutočnosti-33 - o zlepšenie služieb sme dávať prostredníctvom miestnych partnerov.

Sa rovnakú myšlienku v mysli, sú niektoré dobre transformovaná do dcérskej spoločnosti so sídlom krajských úradov na poskytovanie logistickej a obchodnej pomoci okolitých trhoch.