Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby STERN

Produkty


STERN

Od roku 1989, Stern vyvinula a vyrába elektronické kohútiky a splachovacie zariadenia prevádzkované infra-červené snímače, ktoré sú uvádzané na trh po celom svete.

Naša široká ponuka produktov zahŕňa elektronickej nástenné-nasadol na vodovodné batérie, elektronické palubné-nasadol na vodovodné batérie, elektronické splachovacie ventily pre pisoáre a WC, sprchovací kút elektronické ovládanie, vandal dôkaz sprchovej hlavice a rôznych elektronických komponentov. Všetky naše produkty sú určené ako pre nové stavby a renovácie projektov.

Stern má svet-široká sieť miestnych zástupcov a distribútorov poskytujú podporu predaja vo viac ako 60 krajinách. Stern výskum a vývojový tím sa zaviazala k integrácii najnovších technologických inovácií a designu s použitím len top-kvalitné materiály, s cieľom zabezpečiť úplnú spokojnosť zákazníkov.

Navrhnuté pre veľký prevádzku / high vzory zneužívania záchod, Stern produkty sú inštalované na letiskách, v nákupných zón, zdravotné strediská & nemocnice, štadióny, väzníc, škôl a reštaurácií. Ako súčasný elektronický batérie technológií vstupuje do domácej fronte, sme spustili produktovú radu špeciálne pre obytné účely. Stern má k dokonalosti rovnováhu medzi formou a funkciou a po viac ako desať rokov skúseností s vývojom a výrobou elektronických kohútiky, sme hrdí na to byť predné, ktorá ponúka výkon, kvalita, technológie a inovácie.