Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby SAGITTARIUS

Produkty


SAGITTARIUS

Spoločnosť SAGITTARIUS má už vyše 15 rokov významné postavenie v oblasti predaja vodoinštalačného materiálu v SR. Celková ponuka dosahuje takmer 7000 položiek. Mnohé z našich produktov si získali uznanie a priazeň zákazníkov.
  Okrem pôvodných a na slovenskom a českom trhu osvedčených výrobkov si Vás dovoľujeme upozorniť na celý rad úplne nových produktov.
Ide predovšetkým o najnovšie výrobky v SR a ČR dobre známej fabriky M&Z - jedného z najväčších, ale aj najkreatívnejších talianskych tvorcov a exportérov vodovodných batérií. Produkty tohto renomovaného výrobcu sa vyznačujú precíznosťou, vysokou estetickou a úžitkovou hodnotou. Celý výrobný proces , počínajúc pôvodnou dizajnérskou myšlienkou, najmodernejšími metódami odlievania tiel, ich mimoriadne presné a citlivé opracovanie, finalizácia najskúsenejšími pracovníkmi a dôsledné a náročné testovanie každého kusu pred expedíciou - to všetko viedlo k tomu, že výrobky M&Z si získali priazeň zákazníkov na všetkých svetadieloch.
Vašu pozornosť určite upúta svetoznáma séria špičkových luxusných miešacích batérií, zaradených do našej ponuky priamo na podnet fabriky M&Z. Vzhľadom na mimoriadnu kvalitu poskytujeme na celý sortiment tejto série nadštandartnú 7 ročnú záruku kvality na kartušu, telo batérie a chróm.

  V priamej spolupráci s firmou M&Z sme nedávno na slovenský a český trh úspešne uviedli v najpredávanejšom segmente tri série batérii montovaných na Slovensku. Naši obchodní partneri ich dôverne poznajú pod názvami ZORA, LESIA a PERLA. Súhra priaznivých okolností: kvalitné komponenty, dôsledná priebežná kontrola kvality nám umožnila predĺžiť kompletnú záručnú dobu na kartušu, telo batérie a chrómovú povrchovú úpravu až na 6 rokov, pri špičkovej sérii PERLA až na 8 rokov (5 rokov u zákazníka, extra 3 roky v sídle spoločnosti Intercom).

Do ponuky najpredávanejšej značky SAGITTARIUS, ktorá dominuje na slovenskom a českom trhu už 15 rokov, sme zaradili okrem pôvodných populárnych modelov aj 5 úplne nových sérií pákových batérií. Výraznou obnovou prešla aj séria osvedčených termostatických batérií za výhodné ceny. Zároveň sme na kompletnú ponuku batérii SAGITTARIUS predĺžili záruku na kartušu, telo batérie a chrómovú povrchovú úpravu na 6 rokov.
 
Vašej pozornosti určite neujde výrazne rozšírený sprchový sortiment, v ktorom nájdete všetko - od luxusných stenových sprchových tyčí s tryskami , cez bežné sprchové súpravy až po najlacnejšie spršky určené pre nenáročného spotrebiteľa.

  Novinkou v našej ponuke sú senzorové batérie a ventily renomovaného výrobcu STERN ENGINEERING LTD ( Izrael), ktorého výhradne zastupujeme v SR a ČR.V kompletnej ponuke tejto pozoruhodnej firmy nájdete rôzne senzorové výrobky splňujúce najnáročnejšie požiadavky na kvalitu, dizajn, trvácnosť a odolnosť proti vandalom . Pomer ceny a kvality je v tomto prípade príjemným prekvapením.

  S radosťou sme prijali ponuku na výhradné obchodné zastúpenie od firmy CAPANNOLI (Taliansko) - renomovaného výrobcu kúpeľňových doplnkov a miešacích batérií.
Výrobky tejto spoločnosti, ktorá dominuje luxusnému segmentu Talianskeho a európskeho trhu viac než 70 rokov, nadchnú každého. Dávajú jedinečnú možnosť poňať kúpeľňu od kúpeľňových doplnkov, cez batériu s pákou v dizajne doplnkov, až po umývadlo,
zrkadlá a osvetlenie ako harmonický celok v jednom z nespočetných štýlov. Stretávame sa s dokonalou možnosťou tvoriť kúpelňu podľa svojich predstáv a súčasne vytvoriť jedinečnú kompozíciu podľa najnovších ale aj tradičných talianskych dizajnérskych trendov a smerov.
Keďže súhrnná ponuka od firmy CAPANNOLI obsahuje viac než 3500 položiek, do priamej ponuky pre SR a CR sme vybrali najreprezentatívnejšiu časť sortimentu kúpeľňových doplnkov. Máme ich v dostatočnom množstve na sklade k okamžitému odberu. Kompletnú ponuku vzhľadom na rozsah a rôznorodosť ponúkame na objednávku s dodacím termínom 6 týždňov.

  Popri luxusných talianskych doplnkoch uvádzame na trh aj tri kompletné série slovenských kúpeľňových doplnkov vyrobených na Myjave (SR). Sú zaradené pod našou značkou SAGITTARIUS. Jedná sa o kvalitné doplnky vyrobené z pochromovanej mosadze za veľmi priaznivé ceny.

Novinkou v našej ponuke je taktiež vybraný sortiment WC splachovačov a napúšťacích systémov firmy ALCAPLAST (ČR), kovové vetracie a krbové mriežky, servisné dvierka od firmy PROBEX (ČR), komplexný sortiment závesnej a kotviacej techniky firmy KOŇAŘÍK (ČR),vaňové zásteny, elektrické sušiaky firmy NOPA PLUS (ČR), elektrické prietokové a zásobníkové ohrievače vody a vyhrievacie rohože od firmy HAKL (SR), sifónový program a PPR plastové rozvody na vodu firmy INSTAPLAST RYBÁŘ (ČR), ventily pre plynoinštaláciu firmy VALVEX (Polsko), tlačné ventily firmy LA TORRE (Taliansko).

Okrem uvedeného značkového sortimentu nájdete v našej ponuke v širokú škálu vodoinštalačných a kúrenárskych výrobkov, doplnkového sortimentu a náhradných dielov

Veríme, že naša bohatá ponuka bude vyhovovať Vaším potrebám . Súčasne si dovoľujeme pozvať Vás na návštevu rozsiahlej vzorkovne v sídle spoločnosti.