Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby ROCA

Produkty


ROCA

Predné postavenie v globálnom meradle: Roca je popredným svetovým výrobcom s ponukou kompletného sortimentu pre kúpeľne. Laufen od roku 1999 vyrába pod záštitou rodinnej spoločnosti s nadnárodným charakterom.

Svetoví lídri: ROCA je popredným svetovým dodávateľom pre kúpeľne. Pod záštitou značky rodiny, multi-národné skupiny spoločností so sídlom od roku 1999 RUN.
Roca Corporación Empresarial, SA, je aj skupina spoločností, ktorých obchodná činnosť, návrh, výrobu a distribúciu vysoko kvalitných produktov kúpeľne. V miestach výroby na štyroch kontinentoch Roca zamestnáva viac ako 20 000 ľudí. Je popredným svetovým dodávateľom pre kúpeľne po celom svete v 135 krajinách súčasnosti. Vedľa tradičného portfólia je venovaný jeden z podnikov a výrobu a predaj keramických obkladov na steny a podlahy (Roca Cerámica). Nadnárodnej skupiny klenie vo všetkých časových pásmach a komunikuje v desiatkach jazykov po celom svete. Rodinný podnik je stále vo vlastníctve úplne v španielčine. Nad-priemerné medzinárodnú expanziu v posledných rokoch na svete bol umožnený nákup inštalatérske firmy. Roca 2007, obrat 1,78 miliardy eur.

Roca Corporación Empresarial, SA 1917 pod názvom Compañía Roca Radiadores, SA, bol založený. Firma vyrábala vo svojej továrni v GAVA, Barcelona, spočiatku len liatinový radiátor obytné. Rýchle prenikanie na trh výrobkov a odhodlanie vychovávať expanzia čoskoro viedlo k ďalšej novej oblasti podnikania - s deklarovaným cieľom rozšíriť výrobný sortiment ešte viac rozšírili. V dôsledku tohto procesu v roku 1925 prvý liatinový kotol zišiel z montážnej linky, výroba vane liatinové začala v roku 1929. V roku 1936, Roca urobila prvé kroky na inštalatérske trhu, a v roku 1954 boli prvýkrát vyrobené kovania. 1962 otvoril druhú keramické továrne v Alcalá de Henares, Madrid, otvorila svoje dvere. 1963 Roca bol narodený v výrobného závodu v Sabadell, výroba klimatizácií - a bol jedným z prvých španielskej firmy v tomto novom trhu. 1968, tretí keramické továrne v Alcalá de Guadaira, bola založená v Seville, za ňou v roku 1974 závod na výrobu oceľových vane. Prístup na trh keramických realizované Roca v 80. rokoch v súvislosti so založením Cerámicas del Foix, dcérskej spoločnosti. 1989 videl získanie sociálne zariadenie v Portugalsku. Ak chcete ďalej podporovať hospodársky rozvoj v
80. a 90. rokoch boli obe novo vzniknuté dcérske spoločnosti a posilniť spoluprácu s rôznymi lídrami trhu. 1999 RUNNING pripojil Roca Group. Dňa 24 začala v januári 2002 Compañía Roca Radiadores, SA komplexný proces reštrukturalizácie v pohybe. Cieľ: spojiť a jednotlivých obchodných jednotiek by mali byť prevedené do samostatných spoločností. Táto stratégia viedla k vytvoreniu Roca Corporación Empresarial SA, nová materská spoločnosť, ktorá od začiatku roka 2006, predné svetová značka v kúpeľni priestoru. Roca je španielska spoločnosť, ktorej akcie sú stále v držbe členov rodiny bývalého zakladateľov.