Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby RAVAK

Produkty


RAVAK

Spoločnosť RAVAK a.s. pôsobí vo viac ako 50-tich štátoch sveta a je najväčším výrobcom zariadenia do kúpeľní v strednej a východnej Európe. Značka RAVAK prináša krásne a praktické kúpeľne, premyslené do posledného detailu. RAVAK dodáva svojím zákazníkom vane, sprchové kúty, umývadla, ale aj ďalšie chytré kúpeľňové doplnky, ako napríklad praktický nábytok do každej kúpeľne. Mimo iných RAVAK ako prvý na svete uviedol na trh bezpečnú kúpeľňovú elektroniku cenovo dostupnú aj pre širokú verejnosť

Spoločnosť RAVAK bola založená v roku 1990 ako spoločnosť s ručením obmedzeným (s.r.o.). Zakladateľmi boli dve rodiny: Kreysů a Vařeků, ktoré dodnes aktívne riadia spoločnosť.

Prvotné portfólio výrobkov - sprchové kúty a vaničky

Od roku 1991 vyrábala spoločnosť sprchové kúty a vaničky v licencii od francúzskeho výrobcu. V roku 1993 začala investovať do vlastného vývoja a od roku 1994 začala predávať štandardnú radu sprchových kútov Supernova vyrobenú vlastnou patentovanou technológiou. Táto rada je dodnes spotrebiteľmi považovaná za najspoľahlivejšie sprchové kúty na trhu. V roku 1997 sa RAVAK stal akciovou spoločnosťou. V tom istom roku rozšírila výrobu aj o luxusnú radu sprchových kútov.

Rozvoj produktového portfólia - vane

Rok 1998 bol v znamení začiatku výroby akrylátových vaní. V roku 1999 RAVAK vyvinul vaňu Rosa, ktorá sa stala najpredávanejšou vaňou v Európe a získala prestížne ocenenia na medzinárodných veľtrhoch. V tom istom roku uviedol RAVAK na trh hydromasážne systéme pre väčšinu vaní. Od roku 2000 spolupracuje s rakúskou firmou Design Storz, ktorá je známa svojou činnosťou na poli vývoje automobilov (Audi, Porsche, Honda, Chrysler, Volvo, Nissan, Ford, Seat, Pugeot, BMW, Citroën), ale aj dizajnu rôznych spotrebných výrobkov (Adidas, Nike, Hugo Boss, Salomon, Blizzard, Atomic). Z ich spolupráce vznikli úspešné produkty: sprchový box Whitewater, úspešné vane Avocado, LoveStory, You, Magnolia a novinka roku 2009, vaňa XXL. Od roku 2004 RAVAK spolupracuje so špičkovým českým dizajnérom Kryštofom Nosálom, ktorý je autorom umývadiel z liateho mramoru, vaní Evolution, Praktik, BeHappy, Safe a Praktik N.

Vznik dcérskych spoločností a export

V rokoch 1996 až 1997 začala spoločnosť expandovať do zahraničia. Prvé zahraničné aktivity sa začali rozvíjať na Slovensku, v Nemecku, Rusku a Poľsku, potom nasledovalo Maďarsko, pobaltské štáty a Ukrajina. V ďalších rokoch rozšíril RAVAK pole svojej pôsobnosti na ďalšie európske a ázijské štáty - Spojené arabské emiráty, Španielsko, Lotyšsko, Čínu, Rumunsko a Kazachstan. Spoločnosť RAVAK má v súčasnosti v zahraničí 15 dcérskych spoločností a exportuje do viac ako 50-tich štátov v Európe, Ázii a Afrike.


Krásnu kúpeľňu chce mať každý. Kvôli tomu ale nemusíte zľaviť z ďalších požiadaviek. S nami bude vaša kúpeľňa nielen krásna, ale i praktická, aby sa vám do nej vošlo všetko, čo potrebujete, vrátane práčky a koša na bielizeň.
Túžime po výrobkoch tvarovo zaujímavých, ale predovšetkým praktických, s vysokou úžitkovou hodnotou, technicky premyslených, jednoduchých a bezpečných. Používame tie najkvalitnejšie materiály a ponúkame vám až 10-ročnú záruku na vane. Za kvalitu sprchovacích kútov hovoria naše dlhodobé skúsenosti. Pri našich výrobkoch nebudete mať problém s otváraním dverí, nečistotami v neprístupných miestach ani s pretekaním vody mimo sprchovacieho kúta.
Nesnažíme sa vyrábať výrobky podľa možností našich technológií, ale vyrábame ich s ohľadom na potreby a požiadavky našich zákazníkov. Pýtame sa Vás na Vaše priania a na to, čo od kúpeľňového zariadenia očakávate. Veríme, že existujú veci, z ktorých budete mať aj po rokoch stále rovnakú radosť. Vždy sa budeme snažiť prinášať pohodu, krásu a pôžitok do Vašich domácností. Na naše výrobky i služby sa môžu vždy spoľahnúť!
Pokiaľ s našimi výrobkami budete spokojní Vy, naši zákazníci, budeme spokojní aj my.


Začiatky predaja výrobkov firmy RAVAK Příbram siahajú do roku 1991. V r. 1996 bolo vytvorené priame zastúpenie firmy RAVAK Příbram pre SR prostredníctvom firmy RAVAK Slovakia spol. s r.o. Bolo zriadené sídlo v Bratislave na Starej Vajnorskej ceste 4, kde sa nachádzajú administratívne, obchodné a skladové priestory. Nielen svojou obchodnou politikou ale aj kvalitnými produktmi si firma postupne vybudovala významné postavenie na trhu so sanitárnymi výrobkami. Výrobný sortiment v súčasnosti tvoria predovšetkým sprchové kúty, akrylátové vane, sprchové vaničky, hydromasážne systémy a kúpeľňové radiátory. Firma spolupracuje pri vývoji výrobkov so špičkovými dizajnérskymi štúdiami, pre svoje výrobky používa najnovšie výrobné technológie a vysoko kvalitné materiály. Pomocou týchto nástrojov vyrába vysoko kvalitné produkty, ktoré sú žiadané vo viac ako 50-tich krajinách sveta.


Začiatky predaja výrobkov firmy RAVAK Příbram siahajú do roku 1991. V r. 1996 bolo     vytvorené     priame zastúpenie firmy RAVAK Příbram pre SR prostredníctvom firmy RAVAK Slovakia spol. s r.o. Bolo zriadené sídlo v Bratislave na Starej Vajnorskej ceste 4, kde sa nachádzajú administratívne, obchodné a skladové priestory. Nielen svojou obchodnou politikou ale aj kvalitnými produktmi si firma postupne vybudovala významné postavenie na trhu so sanitárnymi výrobkami. Výrobný sortiment v súčasnosti tvoria predovšetkým sprchové kúty, akrylátové vane, sprchové vaničky, hydromasážne systémy a kúpeľňové radiátory. Firma spolupracuje pri vývoji výrobkov so špičkovými dizajnérskymi štúdiami, pre svoje výrobky používa najnovšie výrobné technológie a vysoko kvalitné materiály. Pomocou týchto nástrojov vyrába vysoko kvalitné produkty, ktoré sú žiadané vo viac ako 50-tich krajinách sveta.