Domov Parkety, dvere, šatníky Parkety, dvere, šatníky QUICK-STEP - Parkety, dvere, šatníky - Cominterier Pezinok, Bratislava
telefon

Produkty


PARKETY QUICK-STEP

Výroba QUICK-STEP

QUICK-STEP využívá technológiu priameho laminátu a k výrobe laminátových podláh si všetky komponenty vyrába sám. Od vývoja až po distribúciu. Patrí medzi najväčších výrobcov laminátových podláh na svete.

Scratch guard

Podlahy sú, samozrejme, vystavené veľkej aktivite. Skákajúce deti, domáci miláčikovia a párty. Vaša podlaha musí veľa vydržať. Po určitom čase môže kvôli malým škrabancom stratiť príťažlivý vzhľad. S podlahami QUICK-STEP to tak nie je. Po týždňoch, mesiacoch a rokoch používania je Vaša podlaha stále rovnako krásna a intenzívna ako prvý deň. Testy dokazujú, že podlahy QUICK-STEP s úpravou SCRATCH GUARD sú až desaťkrát odolnejšie proti poškrabaniu ako podlaha bez SCRATCH GUARD. Technológia, inovácia. Technológia SCRATCH GUARD, vďaka ktorej je povrchová vrstva našich podláh ešte odolnejšia proti poškrabaniu a poskytuje dlhotrvajúcu ochranu. SCRATCH GUARD využíva revolučnú technológiu CROSS-LINK a technológiu nanočastíc. Je to len jedna z unikátnych vlastností, ktorým podlaha QUICK-STEP vďačí za svoju odolnosť.

Stále častejšie sa ľudia pri stavbe a výzdobe svojho domova rozhodujú pre prospech dreva. Zároveň ale všetci chceme zachovať naše lesy. Preto spoločnosť QUICK-STEP berie ohľad na prírodu. Drevo, ktoré QUICK-STEP používa na výrobu základných dosiek, pochádza z lesov označených značkou PEFC. Garancia osvedčenia PEFC Toto osvedčenie PEFC je zárukou toho, že ide o trvale udržateľné lesy, ktoré obhospodarujú uznávané a nezávislé inštitúcie šetrným spôsobom k životnému prostrediu.

Môžeme tak byť pyšní na to, že naši zákazníci majú možnosť tešiť sa z najkrajších drevených vzorov bez toho, aby škodili našim lesom.

Designer´s Choice

Pre sortiment QUICK-STEP sú vyberané len tie najlepšie vzory. Najzaujímavejšie dekóry, na ktoré sú naši dizajnéri mimoriadne hrdí, sú označené logom DESIGNER´S CHOICE. QUICK-STEP je synonymom odolnosti a trvalej krásy. Široká paleta vzorov dokáže vo Vašom interiéri skutočné zázraky, urobia z neho útulný domov. Premena Vášho domu na domov je presne to, čo motivuje team našich návrhárov. Vášňou pracovníkov QUICK-STEP je vyvíjať najkrajšie podlahy s jedinečnou technológiou, ktorá za tým stojí. Naši návrhári premietajú Vaše potreby do módnych a súčasne nadčasových podláh. Podlahy, na ktorých sa môžeme pohybovať po celý život.

Prečo Quick-Step® Incizo ®?

 • 5 rôznych aplikácií 1 produktu
 • Praktické
 • Vytvoríte si profil, ktorý potrebujete pre dokonalé zakončenie podlahy.
 • Hospodárne
 • Akékoľvek nepoužité kusy profilu môžete využiť na iné účely. Nezostanú vám žiadne nadbytočné profily či zvyšky.
 • Jednoduché
 • Vždy máte po ruke správne riešenie.
 • Žiadne nepraktické švy na rozdiel od iných typov multifunkčných profilov. Profil Quick-Step® Incizo® možno použiť aj na zakončenie schodov.
 • Bezšvíkové a neznateľné: farba zladená s vašou podlahou a diskrétne prechod.
 • Použiteľné pre akýkoľvek druh schodisko: rovné či otočné, sa schodovými výstupky či bez nich, zapustené či nezapustené.
 • Jednoduché a rýchle
 • Neobmedzená riešenie pre vaše schody s PROFILOM Incíziu ® Quick-Step
 • Tento schodový profil je k dispozícii vo vzore as povrchovou štruktúrou, ktorá dokonale ladí s vašou podlahou. Pre použitie v kombinácii s príslušným hliníkovým čiastkovým profilom. (Objednáva sa samostatne.)

Technológia UNICLIC

Inštalácia dokonalej podlahy nebola nikdy taká jednoduchá. Krásna podlaha je krásna, len keď je bezchybne poležená. K takej to situácii prichádza na pomoc UNICLIC, bezkonkurečne a technicky vynikajúci systém QUICK-STEP. Môžete svoju podlahu položiť "zacvaknutím" bez použitia lepidla. Jednoduchosť a rýchlosť.

Zacvaknite a hotovo

Okamžitá inštalácia podlahy vďaka systému Uniclic®. Zacvaknutím spojíte podlahu blezkovo, jednoducho, trvalo a čisto. Môžete ju položiť, kdekoľvek si zmyslíte. Na rozdiel od väčšiny ostatných systémov možno panely Uniclic® spojovať dohromady v horizontálnej polohe. To má zásadný význam pri inštalácii poslednej rady panelov alebo pri inštalácii v mieste, kde je obtiažné alebo nemožné s panelmi otáčať (napríklad pod rámom dverí alebo radiátormi). Postupujte podľa pokynov v návode inštalácia, ktorý je súčasťou balenia. Metóda 1 : otočiť a zacvaknúť. Podlahu jednoducho spojíte zacvaknutím do seba.

Výhody? Je to oveľa rýchlejšie ako systémy, ktoré možno inštalovať len pomocou kladivka a príklepovej doštičky. A čo viac, nemôžete poškodiť podlahové panely. Metóda 2 : horizontálne zasunutie Zasuňte panely pod miesta, ktoré sú obtiažne dostupné a zaklepnite ich do seba pomocou kladivka a príklepovej doštičky alebo páčidla. Je to efektívne, jednoduché a budete mať dokonalú podlahu do poslednej dosky. Uniclic® má aj ďalšie výhody Nie len spojenie dvoch odlišných spôsobov inštalácie robí z Uniclic® najlepší systém. Je tu pre Vás veľa ďalších výhod.

Neuveriteľne silný

Panely zostávajú vždy pevne zacvaknuté do seba. Vďaka skoseným okrajom zámkov sú panely stále tlačené do seba po celú dobu životnosti.

Jedinečný tvar, ktorý udržuje Vašu podlahu vo forme.

Namáhanie podlahy je dobre rozložené, preto že spodný previs drážky má klinovitý tvar. Stlačením previsu dole pri horizontálnom zasúvaní nepríde k poškodeniu spoja. Vďaka tomu bude Vaša podlaha vypadať vždy skvelo. Môže sa to zdať samozrejmé, ale pri iných systémoch to nie vždy platí.

Žiadne zvlnenie

Preto že, sa frézovaný palec a drážka vyrábajú z rovnakého materiálu ako samotné podlahové dosky, podliehajú rovnakému rozpínaniu v prípade teplotných rozdielov. Uniclic® je na všetkých štyroch stranách každej dosky. To je zárukou dokonale zapadajúceho systému a zabraňuje tak vzniku medzier. Budete si môcť užívať dokonalú podlahu veľa rokov.

Ľavák alebo pravák? Žiadny problém.

Bez ohľadu na to, v ktorom rohu začnete, budete vždy úspešní. Sami si môžete vybrať smer, v ktorom budete pracovať - z ľava do prava alebo naopak. Ide tak o ideálne riešenie pre pravákov, tak aj pre ľavákov.

Nová generácia podláh

Po systéme UNICLIC, ktorý je tak často kopírovaný, ale nikdy dokonale, spoločnosť QUICK-STEP prišla teraz na trh s novým pokrokovým podlahovým systémom: UNILINK. Dokonale prírodný parketový vzhľad. Získáte podlahu, ktorá má dokonale prírodný vzhľad skutočných parkiet, pretože podlahové dielce možno navzájom posúvať, bez toho aby dva krátke spoje končili na rovnakom mieste, ako keby každá jednotlivá parketa bola nainštalovaná samostatne. Inovačný zacvakavajucí systém UNILINK umožňuje ešte rýchlejšiu inštaláciu malých parketových dielov, a tak súčasne zvýrazňuje prírodný vzhľad podlahy. Pri systéme UNILINK sú k jednému panelu podkladovej vrstvy pripevnené tri podlahové dielce. Je samozrejme oveľa rýchlejšie inštalovať podkladové panely s troma podlahovými dielcami, ako pokladať úzké podlahové dielce jednotlivo. ZASUNÚŤ a ZACVAKNÚŤ! Dopredu nainštalovaná podkladová vrstva naviac redukuje kročajový zvuk a dodáva podlahe tlmený zvuk. Na trhu sa objavila nová generácia laminátových podláh. Kladienie drevených podláh nikdy nebolo také jednoduché. Krásna drevená podlaha je naozaj krásna iba vtedy, keď je bez chybne položená. V takejto situácii prichádza na pomoc Uniclic Multifit, bezkonkurenčný a technicky dokonalý systém QUICK-STEP. Drevené podlahy sa pokladajú jedným "cvaknutím". Ľahko a rýchlo.

Metóda 1 : položenie

Doska sa jednoducho zacvakne do seba. Výhody? Je to oveľa rýchlejšie než inštalácia pomocou kladiva a príklepového bloku. A čo viac, nemôžete poškodiť podlahové panely. Drevené podlahy QUICK-STEP môžete položiť rovnakým spôsobom aj za použitia lepidla. Všetky zmätky a nepríjemnosti spojené s nadbytkom lepidla sú tak vecou minulosti.

Metóda 2 : položenie pod uhlom

Metóda 3 : horizontálne zasunutie

Na rozdiel od iných zacvakávací profilov môžete drevené podlahy položiť rýchlo a kdekoľvek. Zasuňte panely pod miesta, ktoré sú ťažko prístupné, a zaklapnite ich do seba pomocou kladiva a príklepového bloku alebo páčidla. Je to efektívne, jednoduché a budete mať dokonalú podlahu do poslednej dosky.

Nie je to len spojenie dvoch odlišných spôsobov inštalácie, ktoré robí z Uniclic ® Multifit najlepší systém. ĽAVÁK ALEBO PRAVÁK? ŽIADNY PROBLÉM.

Bez ohľadu na to, v ktorom rohu miestnosti začnete podlahu pokladať, budete vždy úspešní. Sami si môžete vybrať smer, v ktorom budete pracovať: zľava doprava alebo opačne - Uniclic ® Multifit sa hodí pre pravákov, aj pre ľavákov. BEZŠKÁROVÁ PODLAHA

Spoje Uniclic ® Multifit do seba zapadajú tak dobre, že sa medzi nimi prakticky nemôžu objaviť medzery. Vďaka tomu ľahko udržíte podlahu čistú, pretože nečistota nemá takmer žiadnu šancu preniknúť medzi spoje. DOKONALE ROVNÁ PODLAHA Panely nemajú žiadny priestor k posunu, pretože pero dokonale zapadá do drážky. Výsledkom je dokonale rovná podlaha bez výškových rozdielov, a bez opotrebovania na okrajoch.

ZACVAKNEM A UŽÍVAM SI

Quick-Step ® si môžete užívať ihneď, pretože svoju podlahu snov položíte jednoduchým zacvaknutím. A čo viac, podlaha už má ochrannú vrstvu, takže sa nemusíte zaoberať voskovaním alebo olejovaním ... Akonáhle je podlaha položená, nemusíte na nič čakať - môžete po nej začať ihneď chodiť a začať s výzdobou interiéru svojho domova. VAŠA PODLAHA SA SŤAHUJE S VAMI. Sťahujete sa? Žiadny problém. Ak ste položili "plávajúca" podlahu, môžete ju ľahko demontovať a položiť ju niekde inde. Zacvaknúť dosky do seba a zase je oddeliť je hračka. Po opakovanom položení si podlaha uchová pôvodný trvanlivosť. Budete sa cítiť hneď ako doma.

Podlaha pre život, vďaka technológii Scratch Guard

Podlahy samozrejme bývajú vystavené veľkej aktivite. Hrajúce sa deti, domáci miláčikovia a večierky: Vaša podlaha toho musí veľa vydržať. Po určitej dobe môže kvôli drobným škrabancom stratiť príťažlivý vzhľad. S podlahami QUICK-STEP tomu tak nie je. Po týždňoch, mesiacoch a rokoch používania je Vaša podlaha rovnako krásna a intenzívna ako v prvý deň. Taká je neprekonateľná kvalita QUICK-STEP, ktorú môžete očakávať, znovu a znovu a znovu. My tomu hovoríme radosť - nekonečná, bezstarostná radosť. POUŽITÉ NA VŠETKÝCH PODLAHÁCH QUICK STEP

Testy preukazujú, že podlahy QUICK-STEP s úpravou Scratch Guard sú až desaťkrát odolnejšie proti poškriabaniu ako podlaha bez Scratch Guard.

Overenie: podlaha QUICK-STEP s úpravou SCRATCH GUARD je až desaťkrát odolnejší proti POŠKRIABANIU.

Technológia Scratch Guard je konečným výsledkom niekoľko rokov výskumu a investícií na poli trvanlivosti. Výhody sú bezprostredne zrejmé: vrchná vrstva podlahy je viac chránená, takže si môžete krásnu podlahu s prírodným vzhľadom užívať ešte dlhšie. Toto je motto, podľa ktorého sú vyvíjané všetky podlahy Quick-Step ®. Každá z nich predstavuje špičkový dizajn so vzhľadom, ktorý pôsobí dojmom kvality a pohodlia. Náš vývojový a výskumný team sa vždy snaží o pokrok. Neustále hľadá inovácie s cieľom zlepšiť jedinečné vlastnosti podláh Quick-Step ®. Príkladom je nová technológia Scratch Guard, vďaka ktorej je povrchová vrstva našich podláh ešte odolnejšia proti poškriabaniu. Základom Scratch Guard je revolučná technológia cross-link a technológia nanočastíc. Je to len jedna z unikátnych vlastností, vďaka ktorým sa podlahy Quick-Step prakticky neopotrebovávajú.

Nové finančne úsporné podlahy s vynikajúcou dekoračnou hodnotou. Uvedenie radu Go a technológie Silverfrost kolekcia Quick Step ® laminát. Neustále narastá dopyt po finančne úsporných podlahách so vzhľadom úzkych parketových pruhov, ktoré sú určené na použitie v detských izbách. Za týmto účelom spoločnosť Quick

 • Step ® vyvinula špeciálnu radu Go: laminátové podlahy, ktoré sa vyznačujú úzkymi paralelnými pruhmi, ktorých počet je prispôsobený štruktúre a charakteru daného druhu dreva. Ďalšou novinkou spoločnosti Quick'Step ®, celosvetového propagátora trendov, je Silverfrost - technológia, ktorá dodáva existujúcim vzorom dreva nádherný lesk, ako by boli pokryté tenkou vrstvičkou zmrznutej hmly. A výsledok? Dve podlahy za atraktívnu cenu s jedinečnou estetickou hodnotou. GO: 1, 4, 5 alebo 10 pruhov na jednom doske

  Propagátor trendov Quick
 • Step ® vyrába podlahy z laminátových pruhov už dlhšiu dobu: sú ponúkané ako rad Classic. Tieto podlahy sú veľmi populárne, najmä v spálňach. Úzke pásy dodávajú podlahe hravý a módny vzhľad. Vzhľadom na rastúci dopyt po parketách tvorených úzkymi pruhmi teraz spoločnosť Quick »Step ® rozširuje svoju kolekciu o novú radu:

  Laminátové podlahy

  GO.

  Nová rada Go sa líši od radu Classic - ktorá má iba 3 pruhy - tým, že väčšinu laminátových dosiek tvoria 4, 5 alebo 10 pruhov. Počet pruhov je vždy prispôsobený štruktúre a charakteru daného druhu dreva. Oddelenie dizajnu Quick »Step ® na základe rozsiahleho výskumu zistilo, že francúzsky dub a javor sú najelegantnejšie, keď podlahové panely tvoria 4, respektíve 5 pruhov. Dreva ako týk vyzerajú hravo s 5 pruhmi na jednom paneli, zatiaľ čo wenge je tlmenejšie, ak má doska 10 paralelných pruhov s matnou povrchovou úpravou. A výsledok? Rad podláh, ktoré vyzerajú sviežo a prirodzene aj vo veľkých miestnostiach. Prirodzený vzhľad je ešte dokonalejší, pretože žiadny panel nekončí krátkou časťou. Nové podlahy s pruhmi Go sú pestré, fascinujúce podlahy, ktoré pôsobia expanzívne a majú atraktívny, moderný vzhľad.

  Wengé je tmavý, takmer čierny druh dreva s výrazným lesklým vzhľadom. lesklá povrchová úprava panelu wengé s 10 úzkymi pruhmi dodáva podlahe extravagantný vzhľad. vďaka matné povrchovej úprave podlaha vyzerá oveľa pokojnejšie. vysoká kvalita

  Go je finančne úsporná rad, avšak jej podlahy spĺňajú rovnako vysoké požiadavky na kvalitu ako iné rady Quick * Step ®:

  • Vyššia odolnosť proti poškriabaniu: podlaha je prakticky úplne odolná proti opotrebeniu. Testy ukazujú, že laminátové podlahy Quick »Step ® s technológiou Scratch Guard sú až desaťkrát odolnejšie proti poškrabaniu ako laminátové podlahy bez Scratch Guard.
  • Podlahy možno vďaka inštalačnému systému Uniclic ® kdekoľvek rýchlo a ľahko položiť.
  • Rad Go je silná 7 mm, rovnako ako rad Classic.
  • Na nový rad Go je poskytovaná 20-ročná záruka pre domáce použitie

  Technologia Silverfrost: fascinujúca kombinacia matu a lesku. Okrem radu Go má Quick »Step ® aj ďalšie prekvapujúce novinku: technológiu Silverfrost. Táto revolučná výrobná metóda, ktorá spôsobuje, že niektoré drevené póry sú lesklé, dodáva vybraným laminátovým podlahám Quick »Step ® špeciálny vzhľad. Keď na tieto podlahy dopadá svetlo, podlahy odrážajú tajomné čaro zmrznutej hmly. Táto jedinečná kombinácia matných a lesklých pórov ešte viac zvýrazňuje textúru dreva. Nová technológia Silverfrost je aplikovaná na rôzne podlahy rady Elite a Classic.

  Elite je rad dubových laminátových podláh, ktorých tenké spoje vytvárajú vkusný prechod medzi podlahovými panelmi.

  Rad Elite obsahuje 4 podlahy s technológiou Silverfrost:

  Dub letitý světlešedý, UE 1406 Dub letitý přírodní UE 1387

  Dub letitý šedý, UE 1388 Dub letitý tmavý UE 1389

  Dub dlhoročný svetlosivý a dub dlhoročný prírodné sú dve svetlé dubové podlahy, ktoré sa veľmi hodí do vidieckych interiérov.

  Dub dlhoročný šedý a dub dlhoročný tmavý sú ideálne do klasických aj moderných interiérov s kontrastnými dizajnovými prvkami.

  Classic

  bola prvou kolekcia laminátových podláh Quick Step ®. Táto rada má dosky s jedným pruhom i vzory s dvoma a tromi pruhmi. Táto základná kolekcia je každý rok rozširovaná o nové farby a druhy dreva. Quick

 • Step ® do tejto kolekcie cenovo priaznivých 7mm podláh stále pridáva ďalšie módne podlahy moderného a jedinečného vzhľadu. V roku 2010 bola technológia Silverfrost aplikovaná na 4 designy rady Classic:

  Dub letitý světlešedý prkna, QSM 040 Dub letitý přírodní QSM 037

  Dub letitý šedý, QSM 038 Dub letitý tmavý, QSM 039

  Požiadavky na kvalitu Quick•Step®

  Dobre známe požiadavky na kvalitu Quick Step ® sa vzťahujú aj na rad Elite a Classic:

  • Technológia Scratch Guard, vďaka ktorej sú laminátové podlahy Quick Step ® až desaťkrát odolnejšie proti poškrabaniu ako laminátové podlahy neošetrené technológií Scratch Guard.
  • Podlahy možno vďaka inštalačnému systému Uniclic ® kdekoľvek rýchlo a ľahko položiť.
  • Na rad Elite je poskytovaná 25-ročná záruka pre domáce použitie.
  • Na rad Classic je poskytovaná 20-ročná záruka pre domáce použitie.
  • Pre obe série sú k dispozícii zodpovedajúce doplnky, ako sú soklové lišty, profily, krytky potrubia pod

  DREVENÉ PODLAHY

  S drevenými podlahami to nikdy nebolo také jednoduché. Ak butete mať neustále obe nohy na zemi, ďaleko nezájdete. Viera, že veci možno vždy robiť lepšie, dodáva spoločnosti QUICK-STEP silu. Objavte dôvody celoživotného potešenia z nádherných drevených podláh QUICK-STEP.

  Lakovaná vrstva

  Drevená podlaha QUICK-STEP bola vopred ošetrená siedmimi vrstvami kvalitného laku. Ušetrí Vám to veľa práce, času a úsilia. Realistický vzhľad. Tri rôzne povrchové úpravy laku, matná, hodvábna alebo saténová. Užívajte si pevnosť a prírodný vzhľad tejto povrchovej úpravy QUICK-STEP.

  Odolnosť proti opotrebovaniu a poškriabaniu. Ochranná vrstva laku je vysoko odolná proti poškriabaniu. Preto bola všetkým dreveným podlahám QUICK-STEP pridelená známka "SCRATCH GUARD" (ochrana proti poškriabaniu)

  Drevený dekór

  Príroda ponúka pestrú paletu variácií. Drevo má rôzne farby, odchýlky a rozmery v závislosti od toho, z akej časti kmeňa stromu bolo odrezané. Môžme tak ponúknuť drevené podlahy rozmanitého vzhľadu, charakteru a štýlu. Zoznámte sa s našimi produktovými radmi.

  Stále častejšie sa ľudia pri stavbe a výzdobe svojho domova rozhodujú pre prospech dreva. Zároveň ale všetci chceme zachovať naše lesy. Preto spoločnosť QUICK-STEP berie ohľad na prírodu. Drevo, ktoré QUICK-STEP použiva na výrobu základných dosiek, pochádza z lesov označených značkou PEFC.

  Garancia osvedčenia PEFC

  Toto osvedčenie PEFC je zárukou toho, že ide o trvale udržateľné lesy, ktoré obhospodarujú uznávané a nezávislé inštitúcie šetrným spôsobom k životnému prostrediu. Môžeme tak byť pyšní na to , že naši zákazníci majú možnosť sa tešiť z najkrajších drevených vzorov, bez toho, aby škodili našim lesom.