Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby POLYSAN

Produkty


POLYSAN

Spoločnosť Polysan a.s. so sídlom v Závadke nad Hronom vznikla v roku 1997 ako súkromná spoločnosť. Jej hlavným zameraním je výroba umývadiel zo syntetického mramoru a kúpeľňového nábytku. Počas svojej existencie sa vypracovala na poprednú firmu v tejto oblasti. V priebehu pár rokov úspešne rozšírila výrobu a vybudovala si vlastnú obchodnú sieť.

KVALITA - PRESNOSŤ- SPOĽAHLIVOSŤ - to sú hlavné zásady, ktorými sa spoločnosť riadi vo vzťahu k svojim obchodným partnerom.

Kúpeľňový nábytok NATALI je svojim riešením a rozmermi určený do kúpeľní, hotelových a ubytovacích zariadení. Vyznačuje sa najmä vysokou úžitkovou hodnotou, všestrannou použiteľnosťou, ako i rýchlou a jednoduchou montážou celej zostavy

Kúpeľňová zostava NATALI sa skladá z nasledovných častí:

SKRINKY - sú bielej matnej farby, predné plochy a čelá zásuviek sú z drevovláknitej dosky upravenej polyuretánovými náterovými farbami odolnými proti vode a vlhkosti, ktoré zaručujú ľahkú udržiavateľnosť a hygienickú nezávadnosť, dodávajú sa so soklíkom, závesné alebo s podpornými nožičkami.

UMÝVADLÁ - sú bielej farby s oblúkovým čelom vsadené do skrinky, dodávajú sa s otvorom alebo bez otvoru na stojankovú batériu.

ZRKADLOVÉ OSVETĽOVACIE RAMPY - s bodovými svetlami na 220V sa dodávajú v prevedení zlato alebo chróm.

Kúpeľňový nábytok NATALI je dodávaný ako komplet zostava alebo ako samostatné časti zostavy. Rozmery skriniek a osvetľovacích rámp je možné meniť podľa požiadaviek zákazníka.

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a tešíme sa na vzájomnú spoluprácu.


Polysan s.r.o. je česká firma, vyrábajúca akrylátovú sanitárnej techniky (kúpacie vane, hydromasážne a perličkové systémy do týchto van, sprchové vaničky a kúty, umývadlá a sprchové masážne panely). Pri výrobe perličkových masážou sa používa unikátne technické riešenie TURBOAIR, ktoré predstavuje novú kvalitu perličkové kúpele.

Výrobná a obchodná spoločnosť Polysan s.r.o. bola založená roku 1996 ako združenie podnikateľov pod názvom František Smrž - Polysan a ako jedna z posledných v ČR začala spracovávať sanitárne Polymetylmetakrylát. Od 1.5.2004 sa firma transformovala na Polysan sro


Prvá Polysan akrylátová vaňa tu uzrela svetlo sveta v priebehu roka 1996. Sprvu sa produkcia skladala z jednoduchých ôsmich typov vaní, ktoré si rýchlo získali priazeň na domácom trhu. Postupne sa sortiment rozširoval o sprchové vaničky, panely, sprchové kúty, atď


Už od roku 1997 boli naše vane na želanie zákazníkov osadzované hydromasážnymi a airmasážnymi systémy. Práve tento druh relaxačných a rekondičných výrobkov získal na domácom i zahraničnom trhu najväčšiu obľubu a umožnil spoločnosti presadiť sa vo veľmi silnej konkurencii. S dynamickým rozvojom firmy a nárastom jej produkcie sa postupne zvyšoval počet zamestnancov z pôvodných 6-tich až na súčasných viac ako 30 osôb.


Ročná produkcia má stúpajúcu tendenciu a vzrastá v súčasnosti urýchleným tempom. Zhruba 30% produkcie distribuuje spoločnosť na domácom trhu a 70% je exportovaných do väčšiny európskych krajín.


V Českej republike zaisťuje predaj výrobkov efektívna sieť značkových predajní a veľkoobchodov.


Osadenie a oživenie HM výrobkov realizuje firma Polysan sro, rovnako ako záručné opravy.

Pozáručné opravy sú zabezpečované sieťou servisných stredísk po celej republike.

Spoločnosť sídli v Nesměřice u Zruč nad Sázavou av súčasnej dobe ponúka viac ako 60 typov akrylátových vaní, sprchových vaničiek a sprchových kútov.