Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby Parador

Produkty


Parador

Luxus je výzdoba potrebné s hodnotou a krásou

"Knihy majú ťažké, pretože celý svet je v nich," dvanásť rokov staré hlavná postava v "Inkheart Cornelie Funke je" uložené "svoje obľúbené príbehy v malej drevenej truhle s pokladom, ktorý sprevádza na mnohých miestach a mať ich všade einwenig domov môže byť. V reálnom živote by malo byť presne ďalšia cesta: If we ktoré nie sú na mieste, kde sme doma, vlastné životné príbehy offer priestore a čase. A nemali by byť týmto spôsobom v každej domácnosti na veľmi súkromné truhla s pokladom? Plnené s vášňou a túžbou, radosti i smútku, detské hry a neviazanosti sú poklady, ktoré čakajú na záchranu. Každý z jeho domu plánuje zriadiť jeho obydlia sa, po porade s jeho životných potrieb ústrednou témou a rozvíja svoj vlastný prístup.

Tento prístup pripravuje životné etapy a začína, a so zemou. Zachrániť poklady života je luxus, ktorý by chcel žiť primerane. "Luxusné Podlahy Pojmy ponuka" značky Parador je najlepší základ a show podlahy, ktoré boli včera víziu budúcnosti. Pozývame vás na hľadanie pokladu s rozdielom. A my vám sľubujem nielen hodnotné zábavy, napríklad, s medzinárodnými návrhári, ktorí sa zhromažďujú na Parador laminátové podlahy na umenie, ale aj nádherné inšpirácie, hľadajú domov. Luxus je výzdoba nutnosť hodnotu a krásu. Nastavenie by malo byť príjemné a zábavné. Vitajte na prechádzku avant-garde umenie zem! Miesta

Všetky výrobky sú vyrábané výlučne Parador v Nemecku a Rakúsku. Kompetencie v štyroch lokalitách boli vytvorené, ktoré majú najvyššiu úroveň know-how a zručnosti jednotlivých skupín výrobkov a bazén.

Na sídle spoločnosti v Coesfeld je laminát produkcia, ktorá je ovládaná plne automatizovať a počítačových procesov. V Porýní Bornheim spôsobil masívne podlahy z Parador vo vzduchu-kondicionovaným výrobných zariadení, aby zabezpečila vysokú rozmerovú stabilitu životných prírodného materiálu dreva. Miesto pre výrobu podlahu v rakúskej Güssing kombinuje vynikajúce zvládnutie moderných profilovanie a sušiace zariadenia potrebné odborné znalosti pre materiál drevo. Pila v mieste Frauental vyrába suroviny v dokonale zodpovedajúce kvality pre ďalšiu výrobu kroky parkiet a masívneho dreva podlahy výroby.

Všetky lokality sú optimálne vzájomne prepojené, a pracovať v súlade so zásadami, ktoré sú v súlade s environmentálnymi a sociálno zodpovedné princípy trvalo udržateľného lesného hospodárstva. Rozhodnutie vyrábať Parador iba v Nemecku a Rakúsku, bude zárukou kvality výrobkov a presnosť, je vo svete spojený s označením "Made in Germany".

Ďalšie vhľad do rôznych výrobných miest je k dispozícii kliknutím na miesto na mape. História

2009

Nové umiestnenie 'pojmov luxusný podlaha "konštatuje jeho potvrdenie v sortimente v dizajne kolekcie Edition a laminátové produkt identity. Inovatívny digitálnu technológiu tlače Artprint stanovuje štandardy v brilantnosti laminátových dekorov. Edition 1, AIT získala prestížne ocenenie RedDot Design Award a. S novou plošinu rad Parador je krok zvnútra von.

2007


Nová generácia laminátu a parkiet Classic set s radom technických inovácií normy. Revolučný ProAir-systém je prvýkrát a výhradne na Parador laminátové parkety a používať. V rámci ďalšej internacionalizácie budovania značky vo Veľkej Británii a Holandsku, je masívny podporu. Vývozné kvóty je 45%.

2005

Zavedenie Design kolekcia trend Čas posilňuje vedúcu úlohu najinovatívnejších firiem Parador v priemysle. Vývozné kvóty je 34%.

2004

Parador 'vyhrá miesto v TOP 100 najviac inovatívnych stredne-veľké firmy v Nemecku. Prvé pevné drevené podlahy vo svete s jeho príkaz sa vstrebáva do radu Parador produktov.
Konvergenčný stratégie zvyšuje povedomie o značke na 35% v Nemecku.

2003

Parador je joint venture s drevom Bornheimer práce a dokončuje pôdy rozsahu sa spustením skupiny výrobkov masívne drevené podlahy. Parador prináša ClickBoard - bezšvíkové Gestaltungspaneel nástenné a stropné jeho ďalšie inovácie, prvý na svete na trh. Parador Marketing Center bude zrekonštruovaná a otvorená ako Parador Trend centrum. Pomáhal povedomie o značke v Nemecku sa zvyšuje na 27%.

2002

Parador oslavuje so svojimi zákazníkmi, 25-ročné výročie. V rovnakom roku sa premiestni značku Parador. Novú kampaň "sen o priestore" Je to prvýkrát beworben.Parador v histórii TV spotov v nemeckej televízii sa radí medzi TOP 100 najviac inovatívnych stredne-veľké firmy v Nemecku.

2001

Parador je joint venture s jedným z bratov Meyer GmbH v priemysle parkety hádať. Ako prvá firma v odbore si uvedomil, Parador interaktívnej Internet-založené Auftritt.Die povedomie o značke v Nemecku je 18%.

2000

Nové predajného kanálu: Parador rozšírila svoje Verstriebsstandorte a je teraz k dispozícii v DoItYourself trhoch. Mladá krajina program je rozšírený tak, aby prvý na svete, prvý parketová podlaha s automatickým-panel Systém.

1998


Parador je na kampaň "My World" spotrebiteľské značky.

1995


Parador rozšírila svoje produktové znalosti, aby v prvom poschodí produktu. Prvé Parador laminátové podlahy sa predávajú.

1990


Unikátny v priemysle: zavedenie prvého počítačového plánovací nástroj pre dealerov a zákazníkov. Zrodenie plánovanie programu ParaCom.

1988


Parador je budova na mieste Coesfeld Marketing Center, stála inštitúcia pre obchod a maloobchod. Parador sa zaviazali k dôslednému značky politiky.

1984


Prvé agenturgestützte spotrebiteľskú kampaň pokračuje vo vzduchu.

1983


Parador prináša svoj nábytok program v ESZ modulárny nábytkový systém na trhu. EBS priamo stretne s veľkým záujmom.

1980


Parador ponúka svojim koncesionárom a prvýkrát plánovanie podporu pre návrh POS.

1977


Založenie spoločnosti Parador v Coesfeld. Prvá inovácie: Parador vyrobené panel s okrúhlym okrajom.