Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby ORAS

Produkty


ORAS

Oras vyvíja, vyrába a predáva User-Friendly a inovačné batérie systémy a súvisiace ventily a modulov.

Oras sa spolieha na desiatky rokov skúseností v navrhovaní vodovodných batérií a používania rôznych materiálov, rovnako ako ona solídne odborné znalosti v oblasti software a hardware, pri vývoji a výrobe user-šetrných výrobkov. Veľké a versatile zber a alternatívy na rôzne účely, vám umožní nájsť správne batéria pre všetky vody v domácnosti. Hodnoty sú základom spoločnosti.

Je dôležité, aby všetci na Oras pochopiť companyâ € ™ s hodnotami a cieľmi. Hodnoty riadiť operácie v správnym smerom a sprievodca Decision-making. Každý zamestnanec musí byť v súlade s companyâ € ™ s hodnotami a očakávajú, že ich kolegovia na to taky. Naše hodnoty sú uvedené nižšie.

Spokojnosť zákazníkov

Máme uznať a oceniť potreby a podnikateľský zámer zákazníka. Vysoká kvalita našich výrobkov a spoľahlivosť našich zákazníkov prevádzky záruky spokojnosti.

Transparentnosť

Sme otvorení novým nápadom. Rešpektujeme individualitu a oceniť rozdiel ako zdroj. Transparentnosť a poctivosť tvoria základ všetkých našich aktivít.

Záväzok

Zaviazali sme sa k cieľu firmy, a na základe rozhodnutia, a sú si vedomí toho, čo celkovom záujme spoločnosti vyžadujú. Prijímame zodpovednosť za úspech spoločnosti.

Vývoj
Inovácia a odvahu, aby sme priekopníkmi v našom odbore. S cieľom rozvíjať, musíme dosiahnuť naše ciele, a musí byť schopný učenia.
Profil skupiny Oras

Skupina Hlavným cieľom je stať sa jedným z popredných svetových prevádzkovateľov vo svojom odbore.

Pohybujeme sa v nadnárodnom obchodnom prostredí, a naši ľudia slúži zákazníkom prostredníctvom siete Oras-vlastnil národnej subsidiaries.Production závody vo Fínsku, Nórsku a Poľsku zaisťuje rýchle a spoľahlivé dodávky. Vody a energie, hospodárstva a životného prostredia vo všeobecnosti sú kľúčovými otázkami na všetko, čo robíme.

Oras Multitechnology spolu s in-house výskumu a vývoja a naše personálne zabezpečenie medzinárodnej pridanú hodnotu pre súčasné i budúce zákazníkov.

Oras Group je rodinný-vlastnené.
Kvalifikovaných pracovníkov, a zaviazala v kľúčové postavenie

Kompetentní, inovatívne a nadšený personál, ktorý má vo svojej práci a má podnikavého ducha je kľúčové postavenie, ako sme si predstaviť našu budúcnosť. Dobrý výrobok vždy vyžaduje veľa z jeho tvorcov. Kohútiky a ventily sú navrhnuté, vyrobené, na trh, a predáva kvalifikovaných ľudí, ktorí berú svoju prácu vážne, a úzko spolupracuje s ostatnými.

Každý zamestnanec je zodpovedný za zabezpečenie a zlepšenie kvality výrobkov a operácií. Ako výsledok, môžeme byť hrdí na naše výrobky taktiež. Len profesionáli, ktorí si uvedomiť potreby vnútornej i zahraničnej zákazníci môžu uistiť, že každý finálny výrobok Oras stojí za jeho povesť.