Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby OPOCZNO

Produkty


OPOCZNO

O NÁS
Mark Opoczno vytvára, inšpiruje a vytvára unikátne a nadčasový kolekcia viac ako 125 rokov.
Generácie pracujúce na spokojnosť a spokojnosť našich klientov. Talentovaní a zaviazala návrhárov a vývojárov, pomoci najnovších technológií, spolu s odborníkmi v oblasti predaja a marketingu značiek Opoczno vykonávanie misie, ktorá je vytvoriť trendov a pomáhajú žať dobré nápady pre interiér.
Za týmto účelom sme pozorne sledovať najnovšie trendy vo svete módy, a to nielen keramiky, pretože trendy módne trendy sú vylučované v dizajne interiéru a povrchovej úpravy. Naša reakcia na súčasné módne je odvážny dizajn a bohaté farby z novej kolekcie. Rozšírená formáty, odvážny dizajn a hlavne všetkým, zbierky odstránené Doska je ďalší dôležitý prelom v dizajne značiek Opoczno.
Rozvoj a neustále zlepšovanie našich výrobkov tvoria tri moderné výrobné závody: Mazowsze, Pomoranska a Sliezska, ale aj odborníci, ktorí majú svoje každodennej práci k mnohým úspechom. Opoczno dnes je najsilnejšia značka na trhu keramických dlaždíc. Nesporne ukazuje, že viditeľnosť dosahuje až 92%. To je dané nielen na bohatú tradíciu, ale predovšetkým svedectvo obľuba našich výrobkov u spotrebiteľov, ktoré v našej hierarchii, zameriavame sa na prvom mieste. Vytvárame a pre tých, ktorí si želajú, aby ich súkromný svet a hľadať krásna.