Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby M&Z

Produkty


M&Z

M & Z: spoločnosť s CHARAKTERU
M & Z, mladej a dynamickej značky, bol vytvorený v roku 2003 z kombinovanej skúsenosti a tradíciu materskej spoločnosti s pevným histórii za 30 rokov nepretržité priemysel odborných znalostí.

M & Z predstavuje aj stabilita a spoľahlivosť: viac ako štyri desaťročia skúseností boli jemne-ladil za starostlivú výrobu každého z našich výrobkov, z ktorých každý je tvorený s koreňmi a hlboký rešpekt k životnému prostrediu, a citlivých povedomie o projekte, ktorý prekračuje len estetický cieľ, ktorým čelia novej výzve "design, Made in Italy". FIRMY
Od roku 1973 a do dnešného M & Z sa hrdo a trvalo vysokej kvality dodaného talianske výrobky s výrazným štandard dokonalosti, všetky vyrobené s rezanie-hrana inovácie a všetky sú navrhnuté so silným zmyslom oboch históriu a tradíciu.
Firmy administratívna a výrobná základňa je v Bolzane Novarese, v srdci štvrti venovaný výrobe a dizajn kohúty a kohútiky. Veliteľstvo sa môže pochváliť 15.000 štvorcových metrov krytých priestoroch a takmer 300 zamestnancov. Do roku 2007, zárobky vrchole na bezmála 60 miliónov eur, čím sa nám tretie miesto vedľa ďalších významných spoločností, špecializujúca sa na talianske Výpusty, kohúty a príslušenstvo. MISIA
Kvalita a dizajn sprievodca každá firma voľby a vlastnosti každého výrobku v rámci M & Z kolekcie.
Produkcia spoločnosti je spojená so starostlivo vedľa seba pozornosť k detailom s najmodernejšie technické riešenia. Osobitný dôraz sa kladie na kombináciu elegancie a rafinovanosť, krásu design: made in Italy a maximálnej užitočnosti. Naša Návrh musia spojiť opatrný plán s modernou a moderné vývoj inovatívnych riešení, predvídanie túžby a potreby trhu. Účinné výrobky sú inšpirované vášňou, riadi skúseností a zlepšenie pomocou rezanie-technológií.