Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby MARMORO

Produkty


MARMORO

Čo je to minerálne?

Výrobky, vyrobené z umelý kameň, štrk, aby produkty ponúkajú možnosť špeciálnych tvarov, vlastné farby a povrchy. Povrchu výrobkov z minerálnych je často zamieňať s reálnym žula, ako vyzerajú a cítia veľmi podobné prírodného kameňa. Ďalším pozitívnym prvkom je, že oni majú, dokonca s veľkými, zvlášť navrhnuté sociálne zariadenie na vysokej pevnosti, dokonca na rozdiel od keramických materiálov, sú tiež omnoho stabilnejšie.

Minerálne

Keď pečené smalt drezu môžu objaviť v priebehu výroby pyritu (malé otvory), ktorý je uložený u času nečistôt a zafarbená na povrch! Povrchy MARMOR toalety sú homogénne, a preto nemôžu fade aj po mnohých rokoch, a nie na lesk. Pri liečbe špeciálne leštiace a čistiace prostriedky, vyzerajú po 10 rokoch zase ako nový koniec! Preto naše motto: MARMOR, umývadlo na celý život ...

Zákazníci, hygienických MARMOR boli popredný svetový výrobca kúpeľňového nábytku, sme sa po najnovšie trendy na navrhnutý a vyrobený drez s novými výzvami! Robíme Nejpodivnější povodia na svete, a to formou a technických riešení.

V posledných 3 rokoch sme urobili veľa vývoj a nové modely určené pre zákazníkov, ktorí nevyhnutne chcú čerpať na pozore "konvenčné" znamená kúpeľňového nábytku, kúpeľňový nábytok a jeho jednotlivých "riešenie" pre seba!

Vďaka nášmu oddelenia plánovania a švédska centrálny sklad v EÚ, je možné u nás prakticky každý biely vzdať úplne normálne a matnú bielu vaňou a umývadlom vnútri pár dní taky .. Každý z našich výrobkov sa EÚ normy ISO 9001 (TÜV Rheinland) alebo americká norma ASA, alebo úradník má platné licencie.