Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby LEONARDO

Produkty


LEONARDO

Umenie a veda sa spoja v jediný predmet. Leonardo 1502 je neustále hľadá najkvalitnejší produkt v dokonalosť designu, v starostlivosti o každý detail pri vyšší výkon. Inšpirácie, ktorá rešpektuje človeka a jeho pravidlá bývanie.


E 'od značky - Leonardo, postava má veľký význam v dejinách civilizácie - ktoré projekty by sa obraz Leonardo 1502, firma starostlivo výskumu, technológií, inovácií, životného prostredia a dokonca aj úvahy o estetickej a umelecké záväzok, že to so sebou nesie.

Meno a značku, ktoré vyžadujú veľké porovnanie: pozornosť a úsilie, ktoré Leonardo 1502, predpokladá sa tvárou trhu a medzinárodnej verejnosti.

V laboratórny výskum, tlkot srdca spoločnosti, každý deň tím vedcov skúmanie a vytváranie nových zmesí a nové farby, hlavu a začať novú výrobu a sleduje všetky kroky k prísnej kontrole kvality.

1502 Leonardo predloží svoje produktové rady pre testovanie a certifikáciu subjektov, ako to požaduje vnútroštátne a medzinárodné.

Okrem toho, pre životné prostredie LEONARDO 1502 sa pripojil k projektu EMAS (Eco Management and Audit Scheme) pre správu životného prostredia.