Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby LA TORRE

Produkty


LA TORRE

Co. La Torre je na 4 generácie je synonymom kvality a originality, harmonicky spája tradície a inovácie.
Počiatky tejto firmy začať v roku 1921, keď starý otec z matkinej strany Massima a Anna Latorraca, ktorí sú vlastníkmi tejto spolupráce. La Torre, založil svoju prvú spoločnosť. Od tej doby je príbeh rodiny silne prepojené a pretkané, že podnikanie. MR v roku 1960. Giuseppe Latorraca, otec Massimo a Anna, založil vlastnú spoločnosť, a na začiatku sedemdesiatych rokov dve aktivity boli integrované tak, aby sa jednotlivé spoločnosti pod názvom 'La Torre'. Dnes, La Torre je malé, ale dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorej obrat sa trojmo v posledných 6 rokoch a export 92% svojej produkcie do 40 krajín na 5 kontinentoch. Je hodný na vedomie, že La Torre je prvým talianskym výrobcom kohútikov certifikovaná podľa noriem UNI EN ISO 9001 a 14001, demonštrácia osobitnú pozornosť tejto spoločnosti pre zachovanie životného prostredia. "Vždy sme našu pozornosť na dané otázky súvisiace so životným prostredím - vysvetľuje Massimo Latorraca - a to je naša politika nemôže prehliadnuť tento aspekt výrobného procesu a zároveň robíme všetko pre dosiahnutie ešte vyššej kvality z 'fázy projektu' prostredníctvom pracovné kroky až do konečného cieľa spokojnosti zákazníkov ". Po vysokej škole, ako Massimo a Anna zadajte vedenie spoločnosti pod starostlivým dohľadom svojho otca, ktorý trasmits im svoje vedomosti a skúsenosti.
"V našej tradícii inžinierstvo je základným aspektom výroby. Obraz našej spoločnosti je založené skôr na výrobky a ich kvalitu skôr ako na marketingové stratégie a reklamnej kampane. Naše rozsahy kohútiky sú všetky stredné až vysokej úrovni, uskutočnenej uspokojiť očakávania náročného užívateľa. Ďalším bodom pevnosti našej organizácie je rýchla reakcia sme schopní dať sklony a dopytu na trhu, vždy sa snaží udržiavať vlastné osobitosti a originality v ponuke. možnosťou ponúkajú inovatívne a 'tecnological' výrobku vždy nám dal ďalšiu šancu. Napríklad sme boli medzi prvými talianskeho výrobcov ponúka asi pred 20 rokmi, self-zatváracie, non otrasový kohútiky, a táto ponuka nám dala možnosť vstúpiť na viacerých trhoch všetky na celom svete ".

A reakcia trhu bola vždy pozitívna a odmeňovania za spoluprácu. Politika tejto rodinnej firmy, ako je vidieť v postupnom a costanti zvyšovanie veľkosti a obratu.

"Vďačíme náš úspech na veľkú silu a tvrdej práci môjho otca, ktorý bol kompletne venovaný jeho prácu na celý život. Náhle opustil nás Jenuary 2001 a budeme vždy vďačný za hodnoty, vyslal na nás a naše spokojenost v snahe realizovať svoje sny a udržať vysokú názov jeho spoločnosti ".