Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby KRONOTEX

Produkty


KRONOTEX

KRONOTEX USA, as je stopercentnou dcérskou spoločnosťou KronoGroup Švajčiarska. Ako neoddeliteľná súčasť stratégie spoločnosti po celom svete, KRONOTEX postavených modernizovaný výrobný závod v Barnwell, SC v roku 2005.

Naše podnikanie má slúžiť vybrané skupiny distribútorov a väčších maloobchodníkov a poskytovať informácie a smerom k spotrebiteľovi záujem o naše výrobky. Udržujeme zásoby v Barnwell, SC a Graniteville, SC, a podnikať v USA, Kanade a Mexiku.

Korene našej materskej spoločnosti, KronoGroup Švajčiarska siahajú do výstavby píly v Lungötz, v Rakúsku v roku 1897. Jediným vlastníkom firmy je vždy zostala v založenie rodiny a dnes je celkový ročný obrat skupiny presahuje 1 miliardu USD. So sídlom vo švajčiarskom Luzerne, Skupina pôsobí deväť samostatných výrobných firiem v Európe, v nasledujúcich siedmich miestach:

KRONOTEX GmbH & Co KG Heiligengrabe, Nemecko
Fußboden KRONOTEX GmbH & Co KG Heiligengrabe, Nemecko
Kronoply GmbH & Co KG Heiligengrabe, Nemecko
KronoSwiss (Kronospan AG) MENZNAU, Švajčiarsko
Kronofrance SA Sully sur Loire, Francúzsko
Kronopol Sp.zo.o Zary, Poľsko
INTERSPAN Kft. Vasarosnmeny, Maďarsko
KronoLviv Kamjanka-Buz `ka, Ukrajina
Kronostar Kostroma, Rusko

Tieto preteky sú vertikálne integrované vyrábať prakticky všetky súčasti hotových výrobkov v rovnakej alebo susednej továrne. Primárne produkty sú drevotrieskových, MDF a OSB dosiek z dreva, dekoratívne, odolné proti opotrebeniu a vyvažovanie melamín impregnované překryvné a teplom živice. Tieto primárne zložky sú potom ďalej vyrábané podľa laminovanie, opracovanie, rezanie a obrábanie vytvárať produkty, ako sú laminátové podlahy, skriňa a dielov nábytku, obloženie stien a konštrukčné stavebné dosky pre predaj stavebných, priemyselných a spotrebiteľských trhoch.
Skupina v súčasnosti prevádzkuje spolu dvadsať laminátové podlahy linky na ročnom 7-denný 52-týždenný rozvrh. KRONOTEX Fußboden sám vyrába viac ako 500 miliónov Štvorcová stopa ročne, čo je najväčší svetový laminátové podlahy továrne. Je to preto, že tejto rozsiahlej vertikálne integrovanej štruktúry nákladov a využívanie najmodernejších, automatické vysokorýchlostné dostupnej technológie, ktorá umožňuje KRONOTEX poskytovať najvyššiu kvalitu výrobku za najnižšie možné náklady na viac ako 80 krajinách