Domov Parkety, dvere, šatníky Parkety, dvere, šatníky
telefon

Produkty


O firme KRONO - Kronoflooring GmbH, Lampertswalde

Firma Kronoflooring bola založená v roku 2001 ako filiálny podnik spoločnosti Kronospan GmbH Lampertswalde a patrí k medzinárodne vedúcim výrobcom laminátových podláh ako aj stenových a stropných obkladov. Svojou paletou výrobkov vo všetkých kvalitatívnych stupňoch je dnes Kronoflooring celosvetovo zastúpený v 80 krajinách v odborných obchodoch pre podlahy a v iných segmentoch odbornej obchodnej siete.

V Lampertswalde sa nachádza 360.000 m² najmodernejšieho a najväčšieho výrobného stanovišťa podniku.

Koncepty pre laminátové podlahy a panely

Kronoflooring patrí v celosvetovom meradle k vedúcim výrobcom kvalitných laminátových podláh, stenových a stropných obkladov, ako aj drevených materiálov. So širokou paletou výrobkov všetkých kvalitatívnych stupňov , je náš podnik zastúpený v osemdesiatich krajinách v obchodoch pre domácnosť, v stavebninách a v iných segmentoch odborného trhu. Kladieme dôraz na pokračujúci vývoj našich technológií a na základe našej dlhoročnej skúsenosti, nášho technického know-how , našej vysokej výrobnej kvality a vynikajúcemu zákazníckemu servisu, sme našimi partnermi oceňovaní ako inovatívny podnik.

Všetky laminátové podlahy Krono Original sú vyrábané v moderných výrobných high-tech zariadeniach. V dôsledku trvalých investícií do nových technológií sme schopný ešte flexibilnejšie spĺňať požiadavky trhu a želania našich zákazníkov.

Naša blízkosť k zákazníkom a zákaznícky servis sú našimi obchodnými partnermi veľmi cenené. Kronoflooring poskytuje obchodníkom rôzne marketingové koncepcie. Laminátové podlahy Krono Original presvedčujú hodnotnou prezentáciou výrobkov v predajných miestach.

Základná surovina – drevo pochádza z trvalo obhospodarovaných lesov (certifikácia PEFC a FSC), čo chráni životné prostredie, zvyšuje kvalitu a prejavuje sa vo vynikajúcom pomere cena – výkon. Kronoflooring ponúka laminátové podlahy absolútne najlepšej kvality. Okrem výborných povrchových vlastností, inovatívnej štruktúry povrchov, ako aj patentovo chránenému spojeniu Twin Clic, hovoria pre voľbu našich výrobkov i rozdielne prednosti výrobkov, napr. integrovaná izolácia kročajového a krokového hluku S.A.S / S.A.S.+ a Antistatic, ktorá ponúka maximálnu ochranu proti elektrickým výbojom.

Naše laminátové podlahy sú okrem toho ponúkané v rôznych dekóroch . Tu obzvlášť dbáme na prirodzenosť a verné kópie pravého dreva. Dekóry sú ponúkané v rôznych stvárneniach. Vedľa klasických európskych drevín, klamlivo podobným kamenným povrchovým plochám sú naše dekóry ponúkané i v jadrových a tropických drevinách.