Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby KONSKOE

Produkty


KONSKOE

Keramika Końskie Sp. z oo je výrobcom keramických výrobkov už od roku 1996 a pracuje na trhu stavebných materiálov, ako spoločnosť so zahraničnou účasťou. Talianske korene spoločnosti ovplyvnili jeho vývoj a definovať existujúce normy pre rad výrobkov. Obkladov a dlažieb keramika Końskie Sp. Sro sú vyrábané na základe talianskych zariadenia a technológie, suroviny a poľskej pod vedením národných expertov.

Dôsledné presadzovanie štandardov kvality zaručene splní vaše očakávania. Keramika výrobky spĺňajú najprísnejšie európske Konskie požiadavky sú tak náročné uznanie mnohých zahraničnými zákazníkmi. Ďalšie potvrdenie high-výhody kvalitný výkon našich výrobkov sú udeľované nám veľa ocenení a pôct. V roku 2001 mu bola udelená Konskie Keramika Golden Gala, dostane titul "Diamond spoločnosti. Úspech práce našich mnohých rokov 'vysoko kvalifikovaných manažérov a spoluprácu s avant-garde plastyk z domova i zo zahraničia.

Otvorenosť na zabezpečenie implementácie inovatívnych riešení pre výrobu keramiky najnovšie módne trendy, od tlmených klasiky, cez elegantné fantázie, aby extravagancia.

My sme dali k dispozícii pre krátkodobej spotreby, krása, očarujúce bohatstvo vzorov a farieb. Tým, že si ruky zoznam adresárov, z aktuálnej ponuky, dúfame, že rôznorodosť návrhov bude inšpiráciou pre usporiadanie sen kúpeľne, kuchyne alebo jedinečné atraktívny interiér.

Prajeme Vám veľa spokojnosti z nášho výberu keramiky.