Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby KERABEN

Produkty


KERABEN

GRES DE Nules-KERABEN je podnik, ktorý sa venuje výrobe a predaji dlažieb a keramických obkladov. Jedná sa o solídne spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1975 v Comunidad Valenciana (Valencijskom autonómnej oblasti), čo je jedna z oblastí s najväčším priemyselným rozvojom v celom Španielsku a Európe; spoločnosť má viac ako 1 100 zamestnancov. Jej súčasný obrat presahuje 180 miliónov eur a celkový rast za posledných päť rokov predstavuje 85%.

Spoločnosť GRES DE Nules-KERABEN vlastní jednu z najmodernejších tovární v danom sektore. Nachádza sa v Nules, v jednom z centier s najväčšou tradíciou výroby kachličky na svete; disponuje viac ako 250 000 m2 zariadenia s tými najmodernejšími technológiami.
Aby podnik modernizoval výrobu, zvýšil konkurencieschopnosť svojich produktov a znížil spotrebu energií, v posledných rokoch neustále investuje do modernizácie svojich výrobných štruktúr.

V priebehu svojej existencie sa spoločnosť dostala do čela sektore, a to predovšetkým vďaka prísnej aplikácii určitých zásad, ktoré tvoria základ celej jej činnosti.
Týmito princípmi sú:

Stále hľadanie absolútnej kvality pri výrobe výrobku a pri každej ponúkanej služby (certifikácia ISO 9001).
Trvalé investície do výskumu a vývoja (3% ročného obratu).
Priebežné zlepšovanie schopností zamestnancov prostredníctvom vzdelávacích projektov.
Osobitné umocňovanie a rozvoj dizajnu.
Úplná orientácie podniku na zákazníka.
Úcta k životnému prostrediu.

Filozofia spoločnosti pre 21. storočia je založená na dostupnosti a blízkosti pre klientov. Spoločnosť sa chce čoskoro štát tým podnikom na keramiku a kameninu, ktorý pozná najlepšie svojich zákazníkov a ktorý im ponúka najviac a najlepšie riešenie. Cieľom je ponúkať viac ako je VÝROBOK ... ... SLUŽBU.

Keraben je v súčasnej dobe na špici odvetvia a to v celosvetovom meradle; má pobočky v Spojených štátoch, Mexiku, Portugalsku, Rusku av Českej republike.