Domov Parkety, dvere, šatníky Parkety, dvere, šatníky Kaindl - Parkety, dvere, šatníky a vizualizácie ku kolekciám a sériám
telefon

Produkty


O firme KAINDL

Včera sa stretne dnes

Pre viac ako 100 rokov Preukázať Kaindl aj naďalej, ako inovatívna spoločnosť s bohatou históriou môže byť. Čo začalo ako malá píla v Lungötz v roku 1897, je teraz brať svet útokom zo Salzburgu s nekončiacou ponuka nových nápadov a výrobkov.

Prirodzene ekologický.

S Salzburgu krásnej prírody priamo pred dverami mohla mať niečo do činenia s hlbokým zmyslom pre zodpovednosť Kain je s ohľadom na ochranu životného prostredia. Je to zodpovednosť, ktorá začína v lese. Spracovávame prakticky výhradne log drevo z prebierky práce v domácich lesoch, rovnako ako zvyšok drevo z píly priemyslu. A to je len jeden z mnohých ekologických míľnikov.

Zdravie

Zdravie ako produkt sľub.

Naše výrobky obsahujú wellness: Kaindl povrchy majú veľmi odolný a pevný-povlaku na sebe - a teda spĺňa najvyššie zdravotné a hygienické požiadavky.

K dispozícii

Prirodzene dokonalý dispozícii.

90% obsahu v Kaindl podlahy a drevo-materiálov na báze dreva je. Oni nie sú kvalifikované ako nebezpečný odpad a ich likvidácia je bezproblémové, pokiaľ ide teda aj energie a materiálov, aj po rokoch. A to nie je všetko: viac než 86% našich podláh materiál je recyklovaný a použitý na výrobu drevotriesky a drevovláknité dosky - ukážkovým príkladom moderného recyklácie.

Sponzorstvo

Naše slová odhaľujú naše sponzorské aktivity Salzburg korene: budeme podporovať sociálne, kultúrne a športové projekty v celom regióne. Pritom sme sa prijať zodpovednosť za oblasť, ktorá je doslova blízko našich sŕdc.

Členstvo

Kvalitné podpísal a zapečatil

Kaindl produktov spĺňa najprísnejšie kvality a ekologických noriem. Títo nie sú prázdne tvrdenie, ale skutočnosťou preukázané nezávislými skúšobnými ústavmi. Čítajte tu Ktoré ústavy stále kontrolovať a certifikovať našich produktov. Môžete si tiež prečítať o združení, v ktorom je Kaindl Aktívne sa podieľal.

Kaindl je členom nasledujúcich inštitúcií:

 • Asociácie európskych výrobcov laminátových podláh (EPLF)
 • Drevársky priemysel rakúskeho združenia
 • Na drevo

Kaindl produkty sú stále kontrolované nezávislými inštitúciami:

 • Drevo Výskum Rakúsko externej kontroly kvality inštitútu
 • WKI Fraunhoferov inštitút pre výskum dreva
 • OTI rakúskej Textilné Reserach ústavu
 • ISEGA vyhlásenia žiadne námietky
 • LGA testovanie a certifikácia výrobkov
 • IBS požiarnej ochrany inžinierstva a výskumu v oblasti bezpečnosti
 • RAL Product-related environmental label "Blauer Engel"
 • CE Pokyny
 • ICHS Ústav pre drevárska v Drážďanoch

Kaindl poschodia domu

Kompetenčné centrum sa stretne Flagship Store.

Je to dom, ktorý spája showroom, podnet k centrum a informačné centrum pod jednou strechou: zákazníkmi a partnermi z celého sveta sa stretávajú na Kaindl podlaží domu v Salzburgu. Experti na zvolanie Kaindl kompetenčné centrum v prvom poschodí výmena myšlienok a názorov, zatiaľ čo koneční spotrebitelia na remízu prízemí inšpiráciu z toho, čo je pravdepodobne najviac kreatívna podlahy výstava na svete.