Domov Parkety, dvere, šatníky Parkety, dvere, šatníky INSIDE - Parkety, dvere, šatníky a vizualizácie ku kolekciám a sériám
telefon

Produkty


O firme INSIDE

Spoločnosť bola založená v roku 1992, Shadow Belgicka bola v čele inovácií už od svojho vzniku. Kým dekorácie okien za predpokladu, že pôvodné zameranie svojej značky, Inside, odtiene čoskoro sa stal Spoločnosť sa zaoberá. Na konci 90. rokov Shadow Belgicko odvážil v zahraničí, zbierať ocenenia za svoje nové patenty a inovatívne produkty. V súčasnej dobe, Shadow Belgicko Vnútri je lídrom na trhu v Belgicku, sa aktívna účasť v niekoľkých iných krajinách, vrátane Holandska, Írska a Spojeného States.In posledných rokoch, Shadow Belgicko investuje do medzinárodnej expanziou vnútornej, s distribúciou v súčasnej dobe sa rozširuje do Česká republika, Slovensko, Rusko, Kanada a Švajčiarsko.

Vnútri je čisto belgického designu výrobku, ktorý bol plne vyvinuté a vyrobené v našich vlastných dielňach s najlepšou belgickou tkaniny. Výberom jedného centrálneho miesta výroby, môžeme kontrolovať všetko do najmenších detailov, a tým poskytujú extrémne vysokú kvalitu, ktoré naši zákazníci očakávajú od Inside. Spoločne s našimi projektantmi a technickí špecialisti, Vnútri ručí za najvyššiu kvalitu so zárukou. Vnútri má tiež vlastné technické oddelenie, technickú podporu. Tento tím je vždy pripravený na vykonávanie merania alebo umiestnenie. Ak máte niečo, čo je ťažké nainštalovať alebo požadovať technickú pomoc, potom sa obráťte Vnútri faxom alebo e-mail a my sa postaráme o zvyšok. Vnútri záruky skončiť do najmenších detailov, celú cestu do vašej obývačky.