Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby HANSA

Produkty


HANSA

O výrobcoch a značkách

Zakladateľ: Karl Göhring.

Technické know-how z tradície: značka Hanza názov kandidoval na kvalitu, bezpečnosť a spoľahlivosť na 90 rokov. Ako popredný výrobca kovaní, Hanzy Metallwerke AG, Stuttgart, propagoval nový trend-nastavenie normy hneď od začiatku - v sanitárne zariadenia, vybavenia kuchýň, štrukturálne kovania a hot-lisované komponenty pre high-špecifikácie priemyselné výrobky.
Tvorba každodenný život jednoduchší 90 rokov

V roku 1911, Karl Göhring založil "Stanz a Presswerk GmbH Zuffenhausen" na výrobu hot-lisované komponenty. O dva roky neskôr sa firma presťahovala do Stuttgartu-MOHRINGEN. V roku 1917 sa spojil s "Apparatebau Hanzy GmbH", ktorá vyrába špeciálne výstrojou pre lietadlá, automobilový priemysel a automobilový priemysel. Firma sa stala akciová spoločnosť v roku 1921 a funguje od tej doby ako "Hanza Metallwerke AG". V roku 1926, Hanza vetvenia sa do výroby kovania pre odvetvie chladiacej techniky a vytiahol svoje prvé patenty.

Globálnych odborných znalostí

V desaťročiach, ktoré nasledovali, synov a vnukov zakladateľa zachovaná Hanzy tradície ako rodinný podnik a zároveň, postavil ju do popredného výrobcu. Corporation teraz zamestnáva viac ako 1.152 ľudí na celom svete a pôsobí vo viac než 50 krajinách v Európe i zámorí, kde má deväť dcérskych spoločností a agentúr. Hlavná kancelária je v Stuttgarte, kde sa nachádzajú správy a R & D centrá. Firmy továrne sú umiestnené v Burglenfeld (Bavorsko) a Nettetal (Severné Porýnie-Vestfálsko), a produkovať sanita v sérii. Hanzy má aj výrobné dcérske spoločnosti vo Švajčiarsku a Česká republika. Úzke vzťahy so svojimi zákazníkmi, flexibilitu av neposlednom rade, jej ponuka školenia pre zákazníkov, sú dôvody Corporation bola partnerom pre sanitárne zariadenia veľkoobchodu a inštalatérov.

Hanza sa zaoberá výrobou sanitárne vybavenie od roku 1950. Niektoré z najdôležitejších noviniek sme predstavili sa dotkol stručne tu. 1962 videl zavedenie jednotného európskeho pákové batérie, ktoré sa preč s komplikovanými obchodné regulácie teplej a studenej vody s dva-rukoväťou mixer. Pokračovanie s jeho priekopnícky vývoj, Hanza dosiahol ďalší úspech, keď poskytnutá prvá chladiacej techniky licencie - pre svoje Triplex sušičky - na anglickej firmy. V roku 1971 Hanza vzal trh úplne prekvapením, pri zavádzaní Hansamat, úplne nový typ termostatu s patentovanou voskom-ring element.

Prvé Hanza kompaktný high-výkon palivo chladič šiel do výroby v roku 1978. Hansamix pákou batérie, zahŕňajúca prvý štandard ovládania kazetu s keramickými diskami, debutoval až o rok neskôr. 1997 bol rokom Hansaeco, štandardné kontrolné kazety s integrovanou vodnou brzdy zabudované do každého Hanza pákou mixer pomôcť šetriť vodou. V roku 2000, nová rada designer mixéry - Hansadesigno - objavil. V tomto roku, inovatívne termostat a sprchové prípravky sú zavedené.

Nezvratný ekologická koncepcia

Všeobecnej ochrany životného prostredia, koncepcie v súlade s najnovšími poznatkami pokrýva všetko od vývoja produktu až po obaly na likvidáciu odpadov. Je samozrejmé, že Hanzy sanita sú predovšetkým ekonomické sa, že drahé tovary.


Úspech voči zamestnancom

Ale dôvody, pre náš úspech neleží v oblasti technológií sám. Naši zamestnanci sú naším kapitálom. Vlakom sme veľa mladých ľudí každý rok z spoločenskej zodpovednosti, čo nám tiež dáva príležitosť na vytvorenie kvalifikovanej mladej generácie v našich vlastných radoch, aby spĺňali požiadavky stále viac globalizovaných trhoch.

 

 

 

 

 

HANSA Metallwerke AG ponúka inovatívne riešenia pre kuchynské a kúpeľňové vybavenie. Spoločnosti repertoár siaha od klasických hladké vybavenie kuchýň na inovatívne "sprchu oáz".

Fakty a čísla

1911 Karl Göhring zakladá spoločnosť 'press-und Stanzwerke GmbH' v Zuffenhausen blízkosti Stuttgarte-Zuffenhausen

Obrat skupiny HANSA (2008)

219.220 tisíc eur

Trhy

Táto skupina je zastúpená po celom svete HANSA

Počet zamestnancov (2008)

Viac ako 1.152 zamestnancov po celom svete

 

Kovanie pre kúpeľne a kuchyne

Samozrejme, sú kúpeľne a vybavenie kuchýň Očakáva sa, že spĺňajú vysoké nároky: mali by byť odolné a ľahko udržiavať, silný a classic. Či už ho používate pre sprchovanie, umývanie rúk, alebo vo vašej kuchyni - výkonnosť, kvalita a štýlový dizajn, je to, čo môžete očakávať od armatúry HANSA-.

Starostlivosť o detail môže byť vnímaný vo všetkých príslušenstvo HANSA-. Každý jednotlivý človek predstaví, dizajn našich montáže radu a dopĺňa ju. HANSA kovania možno nastaviť optické svetiel alebo plynule začleniť sa do miestnosti, dokonale odráža váš osobný štýl. Nechajte svoju fantáziu túlať - chróm, mosadz, uni alebo bi-farebné, - Dôraz je kladený predovšetkým na pohodlie a jednoduché použitie, pretože ergonomický dizajn a absolútna spoľahlivosť uľahčí život.