Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby GROHE

Produkty


GROHE

GROHE Center a GROHE Design Studio sa nachádza v centre Düsseldorfe, hlavnom meste štátu Severné Porýnie-Vestfálsko a je jedným z centier Nemecka z oblasti módy a dizajnu. Je aktívna vo viac ako 130 krajinách po celom svete ťaží z dobrého prístupu k medzinárodnej infraštruktúry na svojom novom mieste. GROHE verí v zásade krátkych tratiach komunikácie navonok aj interne. Transparentnosť a otvorenosť novým Corporate Center, ktorý navrhol Richard Meier, podporuje interakcie medzi zamestnancami a komunikácie s partnermi na trhu. To sa odráža aj v nových GROHE Store, rezanie-okraj vyhradenej miestnosti a komunikačné centrum.

GROHE Obchod Nový 350 meter štvorcový GROHE Store na Corporate Center v Düsseldorfe ponúka nový architektonický rozmer pre profesionálov, aby preukázali svoju značku a jeho filozofiu. GROHE Store je multifunkčné výstavy a akcie miestnosti, kde dokonalú rovnováhu medzi kvalitou GROHE, technológie a dizajn má centrum-fáze. Návštevníci môžu zažiť Obchod GROHE GROHE značky vesmíru, ktorá je zastúpená tromi štýly Cosmopolitan, súčasné a verejných a GROHE Ondus ® súlade s všetkými svojimi zmyslami. V rovnakej dobe, GROHE obchod slúži ako miesto stretávania a showroom pre projektantov, architektov a sociálni pracovníci, ako aj pre medzinárodné GROHE zamestnancov. Ponúka komunikačnú platformu pre efektívnu výmenu medzi všetkými cieľovými skupinami. Integrovaného pojetí ide ďaleko nad rámec obvyklého showroom. Myšlienka GROHE Store je interaktívna objavovania, skúseností a chápania GROHE sveta. Takýto prístup sa stretla s veľkým prijatie a koncepcie je rozširovaná medzinárodnej vlajkovou loďou s ďalšie obchody, ktoré majú byť otvorené v predných svetových miest.

Take virtuálnu prehliadku objavovať nové GROHE Store.GROHE Design Studio
GROHE Design Studio sa teraz tiež sídli v Düsseldorfe, ktorej medzinárodné talentom a silným zameraním na architektúru, umenia a kultúry poskytuje bohaté zdroje inšpirácie projekčného tímu. Blízkosti marketing, vývoj produktov a správnej rade zabezpečia priamu výmenu informácií a komunikácie.
Kreativita dizajnérov možno spustiť zadarmo v transparentného, otvoreného budova navrhnutá Richard Meier. Svetlo a ľahkosť, zelenej názory a moderný ráz budovy inšpiráciou imaginatívne nápady na výrobky, ktoré majú byť uvedené na trh po celom svete.