Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby GELCO

Produkty


GELCO

Spoločnosť GELCO vstúpila na trh sa sanitárne keramikou v lete roku 2006, ako stopercentne česká spoločnosť, vznikajúci bez akejkoľvek účasti zahraničného kapitálu. Už od r.2004 sa špecializujeme na výrobky z liateho mramoru, ale v našej ponuke nájdete i výrobky z prírodného kameňa, sprchové kúty z kvalitných, bezpečných a ekologicky nezávadných materiálov.

Výrobky našej spoločnosti si už vybudovali stabilnú pozíciu a dobré meno na slovenskom trhu, sú preskúmané aj zahraničnými trhmi.
S širokou ponukou nášho sortimentu sa môžete stretnúť v celej sieti 174 špecializovaných predajcov, ktorá je Vám k dispozícii vo všetkých krajoch celej SR. Nami ponúkaný sortiment sprchových vaničiek z liateho mramoru je vďaka rôznorodosti typov, veľkostí a dizajnu najširšiu v danom segmente trhu a najlepšie pokrýva celú dopyt našich zákazníkov.

V našich výrobkoch sa snúbi kvalita prevedenia a použitých materiálov s primeranou a rozumnou cenou.
Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť a preto kladieme veľký dôraz na neustále skvalitňovanie našich služieb a rozširovanie ponuky našich výrobkov. Naša výrobková základňa stojí na trhom overených výrobkoch, ale je neustále rozširovaná v súlade s potrebami a dopytom našich zákazníkov, ktorým sa snažíme vyjsť vo všetkých ich potrebách a želaniach ústrety.

Spoločnosť disponuje vlastnou dopravou, ale využívame aj služieb prepravných spoločností a vďaka veľkým skladovým zásobám sme schopní zásobovať svojich partnerov do 48 hodín.