Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby ENERGIEKER

Produkty


ENERGIEKER

SKUPINA ENERGIE KER

Skupina bola založená na 22/04/1968 v súvislosti so založením umeleckej keramiky PONY SPA

Počas tých rokov, produkcia sa pohybuje okolo 300 štvorcových metrov za deň, double-fired sklom je vybraná, boxer, a naložili na nákladné automobily výhradne ručne bez pomoci akéhokoľvek stroja. Obklady sa pečú v peciach Coeli (tunelové pece a krabice) s napaľovaním cykly veľmi dlhé a starostlivé. Rok od roka sa zlepšuje a vyvíja spoločnosť, získavanie nových strojov, uvedenie do praxe nové nápady, vytvárať inovatívne produkty.
V roku 1989 radikálne zmeny sa koná v rámci závodu, teraz staré pece Coeli v škatuliach, sa nahrádzajú novými oceľové valček pece / nikel sa high-tech zariadenia inštalované základne vrátane: paletizačných, skladovanie a automatický výber poloautomatické. Prejdeme na výrobu štvorec 2500 metrov za deň. Vynásobený domácej produkcie, bolo rozhodnuté pristúpiť k ďalšie dve veľké investície na prvom riadku v roku 1994 inštaláciou rúra-smaltovanie bola určená na výrobu dekorácií a špeciálne kusy zdobené ručne druhá, v roku 2000, 3. inštalovanej výrobnej linky rúra -- smaltovanie vhodné pre sieťotlač v treťom a štvrtom oheň.

Dnes keramika Kôň má výkon 3000 štvorcových metrov za deň double-fired presklené, tiež ozdobné rímsy a obloženie kusy pre celé skupiny GOLD ART.

V roku 1989 je základom Gold umenie Ceramica Kúpele Predné výrobcu jedno-vypaloval červené pre jeho štrukturálne vlastnosti, aby bolo vhodné pre podlahy pre obytné účely. V posledných rokoch sa výroba bola rozšírená aj na dlaždice steny a podlahy kúpeľne a kuchyne vo formáte 20x20 - 20x25 - 22,5 x45.
Nonisma V roku 1996 Centrum pre ekonomický štúdií, so sídlom v Bologni, vykoná analýzu výrobných podnikov v Emilia-Romagna a volia Gold umenie najlepších spoločností v regióne.
Prieskum, objednaný SAY a vyrobeného v spolupráci s kraji, Unioncamere, skúmala vzorku 696 spoločností s viac ako 50 zamestnancov a viedlo k porovnanie vychádza z nasledujúcich parametrov:
a. ukazovatele rentability;
b. finančnú stabilitu;
c. efektívnosti investovaného kapitálu;
d. kapacitu pre rast;
e. Príspevok na regionálnej štruktúre výroby;
f. Spoločnosť v priebehu posledných piatich rokov.

V roku 1991 skupina predstavila svojich zákazníkov úplne novú ENERGIE KER sa špecializuje na výrobu porcelánu Prírodné dlaždíc, smaltu a farebné hmoty v rozmeroch 20x20 - 15x30 - 30x30 - 35,8 x35, 8 - 30,8 X61, 5 - 45,5 x45, 5 - 51x51 - 61,5 X61, 5 lisované a zem. Vyrábaného materiálu v moderných továrňach a za pomoci najnovších technológií, porcelánové dlaždice ENERGIE KER dokonale snúbi s vysokou estetickou dodržiavanie prísne technické požiadavky a qualitativi.ENERGIE KER - GOLD ART