Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby EDEN

Produkty


EDEN

Spoločnosť EDEN CZ s.r.o. vznikla ako rodinná firma. Na českom trhu pôsobí už 12 rokov ako výrobca nábytku. Začala ako malá stolárska dielňa zaoberajúca sa prevažne výrobou nábytku do interiérov, pričom jej väčšiu časť predstavovali menšie série a atypy. Neskôr sa špecializovala na výrobu kúpeľňového nábytku a svoje výrobky začala v kúpeľňových štúdiách prezentovať pod značkou.

Svoje pôsobenie rozšírila aj na Slovensko, kde v roku 2005 založila dcérsku spoločnosť EDEN SK s.r.o. V areáli s rozlohou 2 000 metrov štvorcových vznikol veľkosklad a show room.

Výrobný komplex zaberá dnes spoločne so skladovými plochami 3 500 metrov štvorcových a produkuje nábytok najrôznejších typov a zamerania. Zvláda výrobu nábytku vo vysokom lesku a matnom laku, množstvo farebných vyhotovení laminátov a masívnych prvkov.

V oblasti obchodnej komunikácie a etiky jednania s klientami si firma zakladá na tradícii vľúdnych a priateľských partnerských vzťahov, ktoré sú vždy založené na princípoch úcty, ústretovosti a ochote vyhovieť aj najnáročnejším požiadavkám zákazníka.

Rozhodujúcim krokom je zahájanie výstavby nového výrobného závodu na "zelenej lúke", ktorý prinesie nové možnosti v spracovaní, kvalite, zvýšeniu objemu výroby, funkčnosti a moderného dizajnu.

Keď už hľadáte akýkoľvek štýl, spracovanie alebo cenu, nájdete to u nás - v raji - v EDENe.