Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby CONCEPT

Produkty


CONCEPT

oncept: moderné spotrebiče pre domácnosť
Značka moderných domácich elektrospotrebičov bola založená pánom Henrichom Valentom. Jej počiatky siahajú do roku 1991, kedy všetko začalo otvorením prvej maloobchodnej predajne s domácimi elektrospotrebičmi.

Dnes ako značka CONCEPT predstavujeme významného dodávateľa domácich elektrospotrebičov nielen v Českej republike, ale aj na slovenské a od roku 2004 aj v Poľsku. Naďalej systematicky usilujeme o pozíciu stabilného európskeho dodávateľa elektrospotrebičov, schopného citlivo reagovať na potreby svojich zákazníkov a postupne sa rozšíriť do ďalších štátov Európy.

Počas celého osemnásť ročného vývoja značky CONCEPT kladieme dôraz predovšetkým na kvalitu výrobkov, ktorá je hlavnou prioritou značky CONCEPT. Vysokú technickú kvalitu produktov CONCEPT zaisťujeme uplatňovaním vysokých nárokov v celom životnom cykle výrobku od prvotnej prípravy a rozvoja produktov, cez výrobu, logistiku, až po predajný servis. Vďaka našim dlhodobým odborným skúsenostiam sme vyvinuli komplexný súbor pravidiel, tzv Concept Quality Control Systém dozerajúci na vysokú kvalitu všetkých produktov.

Na podporu rozvoja značky CONCEPT, skvalitnenie starostlivosti o zákazníka a rýchly servis sme v roku 2004 vybudovali veľký centrálny sklad výrobkov s modernou logistikou. Našou prednosťou je dobrá organizácia práce a kvalitné logistické procesy umožňujúce včasné a úplné vykrytie objednávok.

Snažíme sa o neustálu inováciu svojho sortimentu značky Concept. Pri tvorbe noviniek maximálne využívame invenciou vlastných dizajnérov, ktorí dodávajú výrobkom CONCEPT pokrokový a moderný dizajn, vznikajúci kombináciou ich vlastnej kreativity a poznatkov najmodernejších trendov na poli domácich spotrebičov. Preto ponúkame dizajnovo veľmi pôsobivé možnosti pre Vašu domácnosť.

Vstupujeme aj do nových segmentov trhu, ako sú napríklad vstavané kuchynské spotrebiče. Svojim užívateľom vďaka širokej škále vstavaných spotrebičov CONCEPT ponúkame