Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby CERAMIKA PARADYZ

Produkty


CERAMIKA PARADYZ

Značka Paradyz na 22 miliónov m2 keramických obkladov v celkovej výške 600 miliónov zł predaných v roku 2008. Táto skúsenosť viac ako 19 rokov vytvoriť krásne výrobky s neopakovateľným dizajnom a špičkovú kvalitu.

Za účasti poľského hlavného mesta a poľskí špecialisti vytvára výrobky, ktoré zákazníci získať uznanie v mnohých krajinách celého sveta. Na základe dosiahnutých úspechov sa skladajú z vízie a smelé plány vykonávať viac ako 1600 zamestnancov v dvoch spoločností, ktoré tvoria skupinu Paradyz: Keramika Paradyž Sp. z oo a Paradyž Sp. z oo

Konzistencia pri vytváraní vysoko-kvalitné produkty - a to tak z hľadiska výrobných postupov a dizajnu - to je naša cesta k vytvoreniu dobrej značky na rastúci trhovú hodnotu. Zbierky s označením rokov Paradyž dostávať hlavných cien a cien, vrátane titul "Perla keramiky EU" a "Perla keramiky distribútorov", "Kúpeľňa - Voľba roka", "Podlahy a steny - Výber roka" a "spotrebnú Laurel. V rokoch 2006 - 2007 Skupina Paradyž dvakrát dostal vavrínoch "Väčší Pearl keramiky" a titul "Kvalita of the Year".

Paradyž značka je známe a uznávané v mnohých krajinách po celom svete. Naše výrobky sú prezentované na významných veľtrhoch, ako je keramika v Kyjeve, Moskve, a Poznani.

Nepretržite od roku 2001, predstavuje poľský trh na najprestížnejších stretnutí - Keramické veľtrh