Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby CERAMIKA KONSKIE

Produkty


CERAMIKA KONSKIE

Ceramika Końskie Sp. z o.o. bol výrobu keramických výrobkov už od roku 1996 a funguje na trhu stavebných materiálov, ako spoločnosť s účasťou zahraničného kapitálu. Spoločnosti talianske korene ovplyvnili jeho vývoj a sú v súčasnosti stanovené normy týkajúce sa rozsahu výrobkov. Obkladov a dlažieb od Ceramika Końskie sú vyrábané na základe talianskych strojov a technológií, z poľskej materiálov a pod vedením poľských odborníkov.

Naša držať prísne štandardy kvality zaručiť, že vaše očakávania bude plniť. Produkty Ceramika Końskie spĺňajú najprísnejšie európske požiadavky, vďaka ktoré sú uznávané mnohými náročné zahraničné príjemcu. Ďalším potvrdením vysokej úžitkovej hodnoty našich produktov je veľa odmien sme boli udelené. V roku 2001 Ceramika Końskie bol ocenený v Golden Gala, dostane titul "Diamond Company". Naša firma za svoj úspech vďačí mnohým-leté prácu vysoko kvalifikovaných pracovníkov správcu a spolupráca s avant-garde umelcov z Poľska i zo zahraničia.

Otvorenosť inovatívne riešenia zabezpečuje realizáciu najnovšie trendy v móde stavebné keramiku, od klasiky ladených do fantasy elegantné, na extravagancia.

Ponúkame Vám trvanlivé a estetické výrobky, ktoré omráčiť s množstvom vzorov a farieb. Dáva do rúk ďalšie katalógy s našou súčasnou ponukou, dúfame, že radu predložených návrhov bude inšpiráciou pre usporiadanie kúpeľne vašich snov, unikátne kuchyne alebo inú atraktívny interiér.
Prajeme Vám veľa uspokojenie z nášho výberu keramiky.

Správna rada Ceramika Końskie Sp. z o.o