Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby BALTERIO

Produkty


BALTERIO

Balterio, divízia Spanolux NV, je jednou z najrýchlejšie rastúcich výrobcov laminátových podláh na svete. Najmodernejšie, plne vertikálne integrovanej výrobnej jednotky v Vielsalm - srdci belgických Ardenách - zaisťuje vynikajúci pomer ceny a kvality. Rozsiahle automatizácia výroby a skladovania garantuje viac ako flexibilné služby. Balterio laminátové podlahy sa predávajú vo viac ako 55 krajinách, vývoz o 97,5% z celkového objemu.
Balterio bola založená v roku 2001 a je 50/50 joint venture medzi Baltagroup (www.baltagroup.com) a Spanogroup (www.spanogroup.be). Baltagroup je 2. najväčší európsky výrobca podlahových krytín (koberce a steny-na-nástenné koberce), a radí sa na celom svete 6.. Spanogroup je svetovým lídrom v paneli na báze dreva riešenie: MDF, HDF, sololit, OSB ...

2001:

Spanolux, div. Balterio laminátových podláh je založená, a začína výrobu v Aalst, Belgicko (bývalý Trinterio)
2003:

Laminátových podláh Balterio spustí výrobu v novo vybudovanom závodu Vielsalm v Belgicku, investície cca. 40.000.000, - €, vč. 2 plne automatizované sklady pre decorpaper a lisované dosky / dosky.
2004:

Balterio sa sťahuje do nových kancelárií v St Baafs Vijve, Belgicko s najmodernejšou showroom.
V závode Vielsalm, je vlastné impregnačné linku, investície cca. 5.000.000, - €.
Navyše, spoločnosť sa objaví na zozname Trends Gazellen 2004 ako jedna z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich veľkých firiem v provincii West-Vlaanderen, Belgicko.

2005:

Balterio investuje ďalšie 8.500.000, - € na (tretie) plne automatizovaný sklad pre konečné výrobky. Odteraz celkového dodávateľského reťazca je plne automatizovaná.
Po druhé, spoločnosť sa objaví na zozname Trendy Gazellen 2005 ako jedna z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich veľkých firiem v provincii West-Vlaanderen, Belgicko.
Balterio vyhráva cenu za najlepšiu obchodné marketingové kampane na Národné podlahy Zobraziť v Harrogate, Veľká Británia. 2006:

Tretia dokončovacie linka je inštalovaná v závode Vielsalm.
Po tretie, spoločnosť sa objaví na zozname Trends Gazellen 2006 ako jedna z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich veľkých firiem v provincii West-Vlaanderen, Belgicko.
Balterio vyhráva cenu za najlepšiu zámoria dodávateľa v Národnom podlahy Zobraziť v Harrogate, Veľká Británia 2007:

Druhá V-drážka dokončovacie linka je inštalovaná v závode Vielsalm.
Spoločnosť sa objaví na zozname Trendy Gazellen 2007 ako jedna z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich veľkých firiem v provincii Namur-Luxemburg, Belgicko.
2008:

Balterio odhaľuje 2 novinky na veľtrhu Domotex v Hannover, Nemecko:
Rozsahu s ChromeZone ® a tradície Sapphire s náhodným V-drážky.
Balterio dostal cenu za "najlepší dizajn stánku" na výstave Mosbuild v Moskve.
Spanolux vyhráva 2008 Trendy Gazellen trofej pre najrýchlejšie rastúcou firmou v kategórii veľkých podnikov v
provincia Namur-Luxembourg, Belgicko.
Najlepší zahraničný dodávateľ vo Veľkej Británii v maloobchode podlaží.
Najlepšie webové stránky v U.K.
2009:

Balterio prináša exkluzívne kolekcie Grandeur v januári: ChromeZone ® technológia zavedená v roku 2008, je teraz k dispozícii na extra dlhé a extra široké doska.
"Embrace budúcnosti", Balterio je program pre udržateľný podnikanie bolo oficiálne začalo. Balterio všetky súčasné a budúce úsilie s ohľadom na trvalo udržateľné podnikanie budú oznámené na nových webových stránkach: www.balteriosustainability.com
Výroba laminátových podláh Balterio získala certifikácie ISO 9001 v apríli 2009. To potvrdzuje stratégiu spoločnosti na výrobu a dodávky vysoko kvalitných laminátových výrobkov.
Čitatelia obchodných interiérov UK časopisu Mesačný vybrať Balterio ako 'Najlepšie Laminátové podlahy ".
Spanolux, div. Balterio NV, je členom EPLF (www.eplf.com), organizácie európskych výrobcov laminátových podláh.