Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby Atlas Concorde

Produkty


Atlas Concorde

Sila keramických inovácií.
Meno synonymom prestíže v Taliansku a po celom svete

Spoločnosť bola založená v roku 1969, Atlas Concorde je jedným z vedúcich hráčov na svete je keramický priemysel technológie a povedomie o značke. Ide o materskú spoločnosť Gruppo Concorde a trend určujú na svetovom trhu.

Atlas Concorde ciele architektov, návrhári interiérov a najnáročnejších zákazníkov ponúka široký sortiment výrobkov, určených na uspokojenie každého plánovania však potrebujú, a poskytnúť priestor dotyk štýlu a vycibreného vkusu.

Spoločnosť sa môže pochváliť globálnu prítomnosť s zbierok, ktoré predstavujú Made in Italy produktov po celom svete a má pobočky vo väčšine významných medzinárodných trhoch: Atlas Concorde USA INC, Hollywood (FL), OOO "Atlas Concorde Rusku", Stupino a Atlas Concorde Čína zástupcu office, Peking.

Povrchy pre Súčasná architektúra
Keramické stáva protagonistom návrh projektu

Atlas Concorde je katalóg ponúka viac ako 60 zbierok navrhnuté tak, aby spĺňali všetky architektonické potrebovať: podlahy a stien pre obytné a obchodné oblasti, pre vonkajšie podlahy, vo veľkom meradle architektonické projekty a urbanizmus.

Výroba je rozdelená do kameniny porcelán (technické, farebné v tele a glazovaných), White-telo obklady, tradičný dvojitý-paľby a Mosaic.

Atlas Concorde zbierky predstavujú kompletný návrh projektu pre podlahy a steny predstavovať široké spektrum veľkostí, od 10x10 až 60x120, vyváženú farebnú paletu a rezanie-hrana a rafinované dekorácie.

Elegancie a dizajnu vo forme keramických
Trend-nastavovač zbierky, priekopník nového štýlu

Atlas Concorde zbierky výsledkom presných výskumu a vývoja štúdií a sú navrhnuté tak, aby sa premietajú do keramiky rezanie-hrana architektúry, módy a dizajnu vývoj spolu s najpokročilejšie technológie. Výrobky preto majú vysokú estetickú a plánovanie hodnoty a sú umiestnené v najvyššom segmente trhu, stáva zdrojom inšpirácie pre nové keramické trendy a výrobných techník.

Od výskumu k inováciám
Inovatívne technológie pre high-definition keramiky

Medzi najviac vyvinula v globálnej keramickej segment, Atlas Concorde je výrobná technológia pramení z neustáleho výskumu a vývoja. Suroviny sú starostlivo vybrané a vyrobené podľa automatizované a trvalo sledované výrobné procesy. Dekorácie sa vykonáva pomocou vysoko presných technológií, ktoré zaručujú perfektné výsledky.

Veľké investície do VaV nemá pre jemné-tuning dva výrobné závody, jeden v Spezzano di Fiorano a druhý v Finale Emilia. Vďaka týmto výrobných závodov Atlas Concorde môže počítať s výrobnou kapacitou 13 miliónov m² ročne, a vyvíjal technológie, ako je Microtech, ktorý kombinuje odolnosť tela full-porcelán kamenina s laserovým dekoráciou dokonalú estetiku.

CERTIFIED KVALITA
Medzinárodnej certifikačnej značky Atlas Concorde je vynikajúca

Atlas Concorde je podlahy a steny sú vyrobené v súlade s medzinárodnými kvality a ekologických noriem. Dva nasledujúce značky certifikovať výrobky najvyššej kvality.

Environmentálnej značky
Atlas Concorde bol jedným z prvých výrobcov keramických dlaždíc na získanie osvedčenia o environmentálnej značky pre všetky svoje porcelán kamenina zbierok. Toto osvedčenie, vydané Európskou úniou pre malý ekologický vplyv a výrobkov, potvrdzuje odhodlanie spoločnosti na životné prostredie a rešpekt k zákazníkom, ktorí sa starajú o problémy životného prostredia.

UNI EN ISO 9001
Od roku 1995, Atlas Concorde získala ISO 9001 certifikácia kvality. Tento medzinárodnej certifikácie skúma celý firemný systém kvality, od zberu surovín 'k ich výrobe, z distribúcie produktov,' k ich obchodovanie.