Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby Ascot Ceramiche

Produkty


Ascot Ceramiche

ASCOT CERAMICHE

Profil
Protagonista talianskeho keramického priemyslu a jeho históriu za viac ako tridsať rokov, Ascot má svoje sídlo, výrobných závodov a výskumných laboratórií v srdci štvrti Sassuolo, priemyselné oblasti, ktorá nepozná súpera na svete, pokiaľ ide o inovácie, kvalitu a štýlu. Ascot sa špecializuje na výskum v oblasti prírodných materiálov, íly a nerasty, exkluzívne materiály, ktoré technologických procesov premení v keramickej dlaždice pre fl oors a steny, tlmočníci z novej kultúry života a bývania. Ascot zbierky sú uvádzané na trh po celom svete pod tromi známkami: Ascot Základná je keramický výrobok určený pre obytné budovy, kde sa zvyšuje každý architektonický prvok, Ascot Studio stelesňuje avantgarda výskum embellishment a navrhuje nové možnosti pre použitie keramického materiálu; Ascot Projet začína hranice dizajnu do budúcnosti.

Technológia
Glazované porcelánové kameniny Sila zaručená porcelánu kombinuje s atraktívnou úpravou povrchu zasklenia podrobené postupy na získanie drahých a univerzálne zariadenia, ktoré dokážu interpretovať dopĺňať každý štýl a farbu.     CEZ-BODY BIELENEJ PORCELÁN Je to ako priemyselne vyrábané prírodný kameň, ale s väčšou silou a zatiaľ nedosiahnuteľné výkony, pričom je veľmi ľahko položiť a servis. Materiál je spracovaná rovnakým spôsobom ako prírodný kameň a môže byť použitý vo všetkých súkromných a verejných priestranstvách.     Bitoch ®: PORCELÁN Glaze keramických dlaždíc Bitoch ® dlaždice tela sú vyrábané s state-of-the-art technológiu vykonaná pri inovácii výrobných závodov, ktoré zvyšujú produkty estetické a funkčné charakteristiky, dosiahnuť kombináciou najlepších dlaždice tradície a vyspelé moderné technologické know-how.     "Ascot Ceramiche priekopnícka technológia teraz vytvoril nový ultra-tenké dvakrát vystrelil-keramické biele telo. Lisované v skutočnej továrni Ascot Ceramiche je, možno tento materiál použiť i pre cez-obklady, ako je to ľahké, ľahko sa perforovať a čisté. Tak THiNTech urýchľuje reštaurátorské práce pri súčasnom zabezpečení vynikajúce a atraktívny povrch. "

Produkcia

Ascot zbierky podhodnocovať nespočetných požiadavky stavebníctva, architektúry a urbanizmu a ponúkajú celý rad formátov, farebných odtieňov, doplnky, špeciálne kúsky a vzory inšpirované najviac pripomínajúce klasickú tradíciu alebo prírodný kameň. Tri rôzne technológie zaručujú, že materiál je v súlade s požadovanými parametrami výkonu: cez-telo farbených porcelán poskytuje nanajvýš silu a môže byť použitý univerzálne, porcelán kameninu kombinuje silu s atraktívnom prevedení, zatiaľ čo bitoch ® porcelán podčiarkuje eleganciu a krásu talianskom štýle.