Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby ASA

Produkty


ASA

O výrobcoch a značkách

ASA Výber predstavuje moderný a rovno vpred design. Spoločnosť bola založená pred 30 rokmi v Hoehr-Grenzhausen, keramické firma patrí medzi popredné firmy v odvetví. Medzitým jeho zbierky boli rozšírené o design orientovaný obývacia izba-a lifestylových doplnkov. Ako globálny hráč spoločnosť pokrýva trhy vo svete sa stále nové inovácie a je zastúpená v 80 krajinách, čiastočne s vlastným agentúrami.Recept na úspech zakladateľa a dizajnéra Yvonne Schubkegel je zameranie na následné filozofiu "farieb jednoduchých tvarov und" od začiatku na. Zbierky odlišovať tým, že je nekonvenčná a bez prekvitať, s citom pre trendy a Zeitgeist a užite si dobrú povesť.
ASA výber sortimentu siaha od klasickej, tradičné tvary ako "GRANDE" v bielej farbe, cez moderné bývanie s farebnými motívmi a odvážne farby, aby NEO baroka s zmyselnú, moderné, barokový výzdobu. Či už moderné, trendy produkty pre mladých spotrebiteľov alebo elegantné podhodnoteniu pre sofistikované zákazníka rozmanitý sortiment je obrovský. Vízia a spomienky Zdá sa, že stojí v proti sebe však ASA Výber hravo spája tieto protiklady a prenáša veľmi osobný zmysel pre štýl, individualita, a savoir-vivre.


Design doplnky z výberu ASA nie sú sériovo vyrábané predmety. Kúsok po kúsku, ručne vyrezávané predmety, informujte nás o ľuďoch, cez ktorého rukami prešli. O ich povolaní, ich život a vášeň, s ktorou vykonávajú svojej každodennej práci. Rovnako ako generácie pred nimi, tieto miestne ľudí v typických keramických regiónoch dať telo a dušu v tom, čo robia.Presné, ale napriek tomu s umeleckým talentom ku špičke kefa - to je Carla, jeden z maliarov. Mnoho častí vyžaduje individuálny ťahy štetcom, čo sa týka hrúbky a poradenstvo, ktoré je starostlivo použité. Toto umenie si vyžaduje pevnú ruku a veľa pozornosti na detail.
Jedinečný charakter - od návrhu až po zásielky.
Iba starostlivo kontrolované tovaru, sú udeľované VÝBER ASA značkové nálepky - pečiatky, ktorá stojí na pôvodnú dizajn, výrobu a kvalitu.
Začína sa casting - alebo lisovanie - z keramickej paušálnych do ruky pracoval formulár. Po ľahkom "tvoria", surový produkt prechádza v čase intenzívnej "leštenie". To znamená, že koža tvrdá forma je prepustený z jeho odlievanie švy a drsný a uhlové povrch vyhladí. Starostlivé a hbitě zručnosť je nevyhnutná pre následné zasklenie a / alebo umelecká výzdoba.
Značné skúsenosti, je tiež potrebná, keď "polohy" zdobia článok v peci auta. Po mnohých hodinách v peci zohreje na viac ako 1100 stupňov a potom sa pomaly, pomaly chladený, dokončená článok je pripravený pre kontrolu kvality. Č chyby a žiadne skryté chyby sú ujsť "sleduje" vyškolené prstov a očí. Žiadne negatívne dojem, tu vedie nekompromisný zásielku "rozbitiu krabice".
On je typický príklad portugalské originality - statný, suché, ale vždy očarujúce a zaväzovala - v skutočnosti skutočný gavalier!Pre zalievanie a tvarovanie, José potrebuje dobré načasovanie a cíti sa určiť, kedy hlina dosiahol dokonalého sucha. On je hrdý na svoju skúsenosť, talent a inštinkt s týmto citlivým materiálom, ktorý je pre José je viac než len prácu - je to jeho spôsob života!
Carlos nesie jeho značná zodpovednosť s portugalským kľud. Úplne ručne on vytvára "základ" pre nové kolekcie. To znamená, že si nemôže dovoliť ani najmenšiu chybu, pretože tieto by potom rozšírená forma od prototypov až po celej zbierky.Ale nebojte sa: Carlos je fantastické a vášnivo sa o jeho prácu. Len pri výbere ASA foto-streľba sa mu nechal si nepozorný okamih a predstavuje sám seba - v reálnom pre-model v skutočnosti!
Slnka prichádza, keď Conceição vstúpi továrne. Leštička vyžaruje neskrotná radosť zo života, ktorý z hodnoty tak silno s Portugalcami. Conceição infikuje všetci s ňou ľahké srdečnosti a má neuveriteľnú energiu v práci. Jej úlohou je hladký povrch keramických predmetov a odstrániť švy po tvarovaní bolo uskutočnené.
Jeden hovorí o Sofii, že ona dostane najkrajšie a dokonca aj glazúrou zo všetkých. Ona však zostáva skôr skromné.Ale je to pravda: ona riadi i veľmi neobvyklé formy, na ktorých iní vzdal už dávno. Jej práca si vyžaduje zodpovednosť, pretože záleží na jej koľko práce musí byť prepracovaný znova a znova. Ale ona sa usmieva vyrovnane.
V súčasnej dobe, počas obedňajšej prestávky, so svojimi kolegami, že je úplne neškodný. Človek by však nemal podceňovať Idalia a jej vždy priateľský úsmev.Idalia je nemilosrdný. Chyby, skryté závady, neúmyselné pochybenia, len podozrenie je dosť zasielať na prvý pohľad bezchybné kvetináč, váza rudy tanier rozbitie box s hlasným havárii. Idalia je kontrola kvality manažéra.