Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby ARTTEC

Produkty


ARTTEC

Naša spoločnosť bola založená v roku 1994 ako výrobná a obchodná firma a od roku 2002 sa z väčšej časti zaoberáme predajom sanitárnej techniky, a to vodovodných batérií, sprchových panelov, sprchových zostáv, sprchovacích kútov, whirlpool, bidetov, kúpeľňového nábytku, infrasáun, aromoterapie, čistiacimi a montážnymi prostriedkami, van, vaničiek, vaňových zásten, spŕch, sprchovacích kútov, kúpeľňových doplnkov, sanitárnej keramikou, masážnymi boxy, parnými kúpeľmi, obklady, dlažbou, podlahovými žľaby, rošty a výrobky s nimi spojené vč. hotelového vybavenia. Tieto výrobky od roku 2004 dodávame do mnohých európskych štátov napr vč. Slovenska.

Našou prioritou je dodávať cenovo priaznivé tovaru pri zachovaní čo najvyššej kvality, komfortu a zabezpečenie kompletného záručného a pozáručného servisu prostredníctvom širokej siete našich predajcov. Aj z tohto dôvodu sme v roku 2007 úspešne zaviedli a certifikovali ISO 9001:2001.

Nad kvalitou dodávaných produktov dohliada náš profesionálny tím technikov a montážnikov, a hlavne nám pomáhajú už niekoľko rokov skúsenosti Vás užívateľov a Vaše pripomienky.

Veríme, že u nás nájdete všetko pre Vašu krásnu kúpeľňu a dokážeme z Vašej kúpeľne vytvoriť oázu pokoja a odpočinku, kam sa budete radi vracať a čerpať energiu, ktorú v dnešnom hektickom rytmu života ocení naozaj každý človek.