Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby AQUATRADE

Produkty


AQUATRADE

AQUA TRADE s.r.o. je česká firma so zameraním na dizajn a štýl. Kreativita a fantázie dizajnérov nám umožňujú opustiť fádny poňatie kúpeľne a objaviť farby, tvary a materiály, ktoré mnoho rokov spali.

AQUA TRADE vám pomôže nájsť vo vašom domove miesto, kde sa zastaviť, uvedomiť si jedinečnosť a nádheru nášho bytia, nájsť si čas na to, čo má skutočnú hodnotu. Radi by sme spoločne s vami našli potešenie z krásy, kvality a obklopili vás pohodovou atmosférou. Atmosférou osobitých detailov, ktoré napĺňajú náš život a robí ho pestrejším. Inšpirovať vás môžu vodovodné batérie FARIS; termostatické baterie HUBER; sprchy FORNARA & MAULINI, Visentin; luxusné batérie BONGIO, RITMONIO, ZAZZERI; doplnky OPEN KRISTALLUX, EVEN; umývadlá, vane a sanitárna keramika CERAMICA FLAMINIA, TITAN, GENESE, SIGN, MOMA DESIGN; kúrenie SCIROCCO.

Ponúkame vám kompletný servis, od odporúčania výrobkov cez návrh kúpeľne až po samotnú relizaci. Snažíme sa maximálne uspokojiť zákazníka a ponúkame záruku kompletného servisu.