Domov Kúpelnové študio, obklady a dlažby Obklady a dlažby ACIF

Produkty


ACIF

História

ACIF bola založená v roku 1962 bude umiestnená medzi špičkové priemysel Sassuolo vyrábajú keramické dlaždice.

Rast vyplýva, technologické inovácie, ako je prechod na kameniny a porcelánu, biele telo opláštenie.

V roku 1997, spojenie v súčinnosti s Emilceramica produktívne a vedie k priemyselný rozvoj, si kladie za cieľ zlepšiť kvalitu produktov a využívanie rôznych schopností v držbe skupiny.

Potvrdenie Vašej voľby sa dosiahol UNI EN ISO 9001 pre celý výrobný cyklus. To všetko v prostredí, hodnoty podporované ACIF a Skupina Emilceramica, sleduje a uvedomil si, s konštrukciou bez-znečisťujúcej výrobného procesu, a to nad rámec zákonných požiadaviek.

Dnes ACIF ukazuje obnovenej s novým výrobkom radu, nové vedenie zamestnancov a merchandisingu nové nástroje, ako sú strategické body pre polohovanie značky.

Investície v poriadku niekoľkých miliónov eur boli vybavené ACIF popredí výrobné zariadenia, pracovníci výskumu vyšetruje produktových radov v súlade s trhovými trendmi a rozvíjať sa predvídať, je navrhnutá a realizovaná na trh novú corporate identity, katalógy a merchandisingu nástrojov s cieľom urobiť ešte viac zviditeľniť výrobkov a značiek.

Novú cestu vidia povlak ACIF medzi priority restyling a rozšírenie stratégie značky repositioning reagovať na nové segmenty trhu s výrobkami a moderným dizajnom s veľmi lákavá. Veľkostiach a prevedeniach mal definovať vlastný štýl založený na osobnom vkusu a tie, ktoré majú byť zariadený.

 Životné prostredie je prioritným cieľom ACIF Emilceramica ako je výroba osoba monitoruje a uvedomil si, s konštrukciou bez-znečisťujúcej výrobný proces.

Spoločnosť má vždy veľký záujem na realizácii projektov na ochranu životného prostredia nad rámec požiadaviek právnych predpisov tým, že plné využitie vody, bahna a všetky odpady.

ACIF skupina Emilceramica vyrába keramické materiály bez použitia škodlivých látok, a / alebo rádioaktívne, vytvárať výrobky v súlade s najnovšími technikami bio-architektúra.

Tento záväzok je firemné svedčia početné ocenenia a účasti v európskych výskumných projektov, publikácií a konferencií.